Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

5 porcji warzyw w pigułce

Rzadko udaje nam się sprostać wyzwaniu 5 porcji warzyw i owoców dziennie. Na rynek szturmem wkraczają jednak twórcy cudownej pigułki, której skład pod względem odżywczym może rzekomo zastąpić rekomendowane elementy zdrowej diety.

Suplement Juice Plus+ podbił już Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię, a od jakiegoś czasu znany jest również polskiej klienteli.

Juice PLUS+ produkowany jest ze świeżo zerwanych, starannie wyselekcjonowanych i w pełni dojrzałych owoców (głównie jagodowych) i warzyw. Dzięki ściśle kontrolowanym procesom technologicznym, produkt zachowuje większość cennych  mikroelementów przyswajanych w łatwy sposób przez organizm. Suplement nie zawiera środków konserwujących, barwników syntetycznych, laktozy, sztucznych aromatów i zmodyfikowanych genetycznie substancji – jak twierdzą producenci i dystrybutorzy, Juice PLUS+ to 100% natury w pigułce.

Skuteczność suplementu zdają się potwierdzać niezależne badania naukowe, publikowane od 1995 roku w prestiżowych źródłach medycznych. Juice PLUS+ to jednak wciąż jedynie suplement i nie może zupełnie zastąpić świeżych warzyw i owoców, ale nie ulega kwestii, że jest to jedno z pewniejszych rozwiązań dla osób, które ze względu na tryb życia nie zawsze są w stanie wkomponować 5 porcji warzyw i owoców w codzienne menu.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość