Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Alkoholowy tester dla kobiet

Ile razy słyszałyśmy o okrutnych pobiciach i gwałtach kobiet? Z czasem okazało się, że winne są "tabletki gwałtu". Dzięki nowemu odkryciu za 5 zł możesz sprawdzić czy do twojego napoju ktoś czegoś nie dosypał.

Tak zwany drinktest wygląda jak karta płatnicza. Jest dostępny w supermarketach, drogeriach i niektórych aptekach. Jego cena to 5 zł.

Niestety ma jednak wady. Służy on jedynie do wykrycia tabletek w napojach jasnych i klarownych jak woda, wódka, koniak czy piwo. Jest bezużyteczny w coli i kolorowym soku.

Drinktest ma za zadanie wykryć GHB (kwas gamma-hydroksymasłowy). To groźny narkotyk używany do usypiania pacjentów. Osoba która jest pod jego wpływem pozostaje bezradna jak niemowle. Jest bezwolna i posłuszna. Traci pamięć i świadomość na ponad dziesięć godzin!

Co więcej, już po kilku godzinach od spożycia, substancja jest nie do wykrycia, dlatego gwałciciele czują się bezkarni.

Drinktest został wyprodukowany przez spółkę POCH z Gliwic i jest rozwiązaniem chronionym zgłoszeniem patentowym. Jego wiarygodność została potwierdzona przez Instytut Ekspertyz Sądowych w Krakowie.

Powinnyśmy jednak wszystkie pamiętać, że nic z testera jeśli brakuje ostrożności i zdrowego rozsądku.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

 1. rexona (Gość)

  no ja zamierzam kupic...dzis słyszałam w tv o jakichs tabletkach za 2 złote. psychotropach. ze je teraz dodaja do drinków i napojów i takie samo dzialanie maja jak te tabletki gwałtu, czy na nie tez bedzie ten test dzialal?

 2. landryna (Gość)

  Ostatnio na o2 był artykuł o możliwości kupienia tabletki gwałtu za 5 złotych :) W każdym razie podstawą jest bycie ostrożna!!!

 3. olgal (Gość)

  Witam,
  Jestem dziennikarką telewizyjną i poszukuję kobiet, które miały kontakt z „tabletką gwałtu”. Panie chętne do rozmowy bardzo proszę o kontakt.
  Pozdrawiam Olga Łuczyńska