Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Diet coaching - wygraj poradnik i chudnij z nami!

Od lat odchudzasz się, a potem znów tyjesz? Chcesz przerwać to błędne koło? Sięgnij po poradnik z unikalnym programem diet coachingu, który serwis mamZdrowie.pl objął patronatem medialnym.

Na świecie istnieje kilkaset rodzajów diet odchudzających i wszystkie zapewniają, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki tym razem już na zawsze stracisz zbędne kilogramy. Jak jest naprawdę, wszyscy wiemy: albo brak efektów, albo utrata wagi i szybko następujący po niej efekt jo-jo.

Każda dieta cud jest niespersonalizowanym narzędziem, które nie bierze pod uwagę naszych potrzeb, stanów emocjonalnych i prawdziwych powodów nadwagi. Diet coaching to rewolucyjne podejście, które wychodzi daleko poza zbędne kilogramy i likwiduje problem sięgając do jego źródła.

Czym jest diet coaching?

Unikalność metody diet coachingu polega na tym, że w odróżnieniu od tradycyjnych diet nie koncentruje się ona wyłącznie na utracie kilogramów. Kluczową sprawą jest poznanie potrzeb własnego ciała, uświadomienie sobie dotychczasowych nawyków i błędów, a następnie stworzenie odpowiedniego planu żywienia, tak by jedzenie zaczęło być przyjemnością i nie kojarzyło się z ciągłymi wyrzeczeniami. Właśnie w tym procesie sprawdzają się techniki coachingu, wykorzystane w nowatorskim programie Urszuli Mijakoskiej.

Diet coaching podniesie twój poziom motywacji i pewności siebie, dzięki czemu zaczniesz świadomie i samodzielnie decydować o sobie, o tym, co, w jakich ilościach i kiedy jesz. Nauczysz się zarządzać emocjami (smutkiem, złością, nudą), które często są przyczyną objadania się. Zyska na tym nie tylko twoje ciało, lecz także psychika, ponieważ uwierzysz w siebie i własne możliwości, a dzięki temu znacząco poprawi się jakość twojego życia.

Poradnik ukazał się nakładem Wydawnictwa Samo Sedno, skupiającego serię nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Dlaczego Diet Coaching trafia w samo sedno?

  • pomaga ci poznać lepiej siebie i swoje prawdziwe potrzeby żywieniowe
  • radzi, jak stworzyć plan odżywiania dopasowany do twoich celów i potrzeb
  • motywuje do trwałej zmiany nawyków, przekonań i zachowań
  • uczy, jak odzyskać kontrolę nad sposobem odżywiania się, emocjami i własnym życiem

O autorce

Urszula Mijakoska – pierwszy diet coach w Polsce. Organizuje treningi twórczej motywacji, posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, liczne certyfikaty z zakresu coachingu, jest także specjalistką w zakresie żywienia człowieka. W wyniku połączenia swoich pasji została inicjatorką i autorką programu diet coachingu. Współpracuje z Instytutem Psychoimmunologii. Jest ekspertem z zakresu żywienia na portalu www.zwierciadlo.pl, a także założycielką Instytutu Świadomego Rozwoju, w którym prowadzi sesje diet coachingu, udziela porad żywieniowych, organizuje warsztaty i kursy.

Przeczytaj też wywiad z autorką i posłuchaj, co mówi o swoim poradniku na antenie TVP.

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 10 poradników Diet Coaching!

Na forum w wątku Konkurs Diet Coaching, opowiedzcie nam o swoich dotychczasowych zmaganiach z odchudzaniem - zarówno o sukcesach, jak i popełnianych błędach - wyjaśnijcie, dlaczego jesteście gotowi na radykalną zmianę podejścia i dlaczego uważacie program Diet Coaching za atrakcyjny.

Autorom najciekawszych wypowiedzi przyznamy poradniki Urszuli Mijakoskiej. Konkurs potrwa do 27 maja.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość