Rozmiar tekstu: pomniejsz tekst resetuj tekst powiększ tekst drukuj

Fasolamina – reduktor tłuszczu

Fasolaminę pozyskuje się z białej fasoli, a jej działanie jest potwierdzone badaniami naukowymi i klinicznymi. Fasolamina redukuje tłuszcz.

Fasolamina jest naturalnym reduktorem tłuszczu. Hamuje trawienie skrobi znajdującej się w takich produktach jak np. pieczywo, makaron, ryż, kukurydza, ziemniaki. Blokuje aktywność wytwarzanego przez trzustkę enzymu trawiennego (alfa amylazy), zanim przekształci on skrobię w cukry proste. I właśnie dzięki temu część niestrawionych węglowodanów zostaje wydalona, a zapasy energii nie przekształcają się w tkankę tłuszczową. Nie przybieramy na wadze i łatwiej pozbywamy się zbędnych kilogramów.

Fasolamina wpływa także na utrzymanie właściwego poziomu cukru we krwi, co również jest ważne przy odchudzaniu. Podwyższony poziom cukru we krwi wymaga zwiększonej produkcji insuliny, która z kolei pobudza procesy zamiany nadwyżki kalorii w tkankę tłuszczową.

Fasolamina dostępna jest w sprzedaży w postaci kapsułek. Jedna taka kapsułka z wyciągiem z białej fasoli potrafi zneutralizować do 1100 kcal pochodzących z węglowodanów złożonych.

Komentarze
Dodaj komentarz

Odpowiadasz jako: Gość

 1. ??? (Gość)

  gdyby tak było, schudłabym po jednym opakowaniu które spożywałam przy diecie 1800 kcal i ćw. kłamstwo!!!

 2. Tomasz (Gość)

  To poczytaj o tej biofamina.info, Jak widzę wszystkie inne są kpiną, bo chyba jest to mielona suszona fasola. Ja używam tej i powiem tak: efekty są.

 3. wladyslaw56

  A gdzie kupić tą prawdziwą -oryginalną? Proszę uprzejmie( o ile to możliwe) podać "namiary". Mieszkam w Żorach k/Rybnika. Mam jeszcze pytanie, czy jest do tego jakaś ulotka?

 4. lol (Gość)

  jedzac 1800kcl i zarzywajac nie wiadomo jakie srodki szybko nie schuniesz...ludzie uzywajcie czasem glowy .. nie ma zandych srodkow cud ktore zanas odwala robote... zredukuj diete i bierz te tabletki a pozniej sie wypowiadaj

 5. Sandera (Gość)

  A ja kupiłam z głupoty w promocji 2 opakowania i brałam cały czas przed śniadaniem i np przed obiadem , do tego trzymałam sie cały czas mojej diety niskotłuszczowej i byłam bardzo zadowolona z efektów . Teraz wciąż walczę z dietą efekty nawet są ale nie takie jak po fasolaminie ;)

 6. Werra55 (Gość)

  Dziewczyny odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, poszukajcie sobie w google; odchudzanie przed i po by sasetka