0,5 kg -DZIENNY SPADEK WAGI !!!

  1. Chciałbym się z wami podzielić moimi doświadczeniami i wiedzą o diecie hcg. Mnie udało się schudnąć w przeciągu 40 dni, 13 kg. Minęło 5 miesięcy i waga się utrzymała. Muszę jednak zaznaczyć że w moim jadłospisie nastąpiło sporo zmian, brak w nim ziemniaków, chleba i makaronów a zamiast cukru używam Stevii, naturalnego słodzika, zero kalorii.
    Dieta hcg jest naprawde świetna, pomogła również znajomym, gdy widzieli że nie przytyłem również i oni się zdecydowali i osiągneli świetne rezultaty. Krople są już dostępne w Polsce, więc każdy może samemu wypróbować. Polecam, bo sam stosowałem, wibracyjne hcg (nie homeopatyczne) i naprawdę działają. Większość informacji na polskich stronach internetowych o hcg diecie jest pobieżna, niekompletna i bagatelizowana jako kolejna nowinka z ameryki. Tak naprawdę to protokół hcg jest stosowany od lat 60, stwożony i doskonalony ponad 20 lat w prywatnej klinice w Rzymie przez brytyjskiego endokrynologa dr Simeonsa, odznaczonego Orderem Zasługi Czerwonego Krzyża, który pomógł schudnąć ponad 200,000 pacjentom, w tym gwiazdom hollywood, rodzinom królewskim czy elicie społecznej. Jego odkrycie nastąpiło podczas wieloletniej pracy w Indiach, obserwując ciężarne kobiety które pomimo poważnego niedożywienia rodziły doskonale zdrowe dzieci. Przyczyną tego fenomenu jest właśnie hcg, które powoduje w ciele matki uwolnienie rezerw tłuszczów które służą jako żródło energii dla rozwoju nienarodzonego dziecka. Następnie po wielu udanych próbach stwierdził on że można z powodzeniem i bezpiecznie zastosować hcg w obniżaniu nadwagi zarówno u kobiet jak i u mężczyzn dzieki czemu chudną oni przeciętnie 0,5kg dziennie. Spisał wszystkie swoje doświadczenia i opis protokołu w manuskrypcie "Pounds and inches a new approach to obesity" tłum. Funty i cale, nowe podejście do otyłości, który w 2007 roku został spopularyzowany przez Kevina Trudeau w książce o dość wymownym tytule "Weight Lose Cure "They"Don't Want You to Know About" w wolnym tłumaczeniu Lek na otyłość o którym "oni" nie chcą żebyś wiedział.
    Zachęcam wszystkich zainteresowanych do zagłębienia się w tym temacie gdyż według tysięcy specjalistów i milionów ludzi któży skutecznie schudli, bez ćwiczeń i bez efektu jo-jo jest to najskuteczniejsza metoda na odchudzanie jaka do tej pory istnieje.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij