10 sposobów na przyśpieszenie metabolizmu

1. sposobów jest duzo ale jak wiem z doswiadczenia moze polowa daje efekt na dluzej a druga polowa nie. Ruch oczywiscie jest najwazniejszy ale kazdy ma inny organizm i inne mozliwosci. Dobrym rozwiazaniem jest suplement diety b shape ja sobie przyjmuje codziennie i dziala super, nie chce im sie jesc i poprawia trawienie

2. Czy metabolizm można przyspieszyć? I czy w ogóle warto to robić? Zobaczcie, jak fajnie to wytłumaczyli :)

lepszytrener.pl/blog-trenera/sposoby-na-przyspieszenie-metabolizmu

3. Moim zdaniem mamy ogromny wpływ na nasz metabolizm głównie przez diete. Ja pochodze ze wsi i uwierzcie ze w moim domu cos takiego jak lekkie potrawy zwyczajnie nie istnialo. Mama gotowala ciezkie dania, aby bracia i ojciec mieli sile pracowac w polu, a mnie to kosztowalo nadwage ;/ dopiero teraz na studiach zaczelam zmieniac nawyki wyniesione z domu. Ale musialam zaczac za rada dietetyka od oczyszczenia organizmu. Detoksykacje robilam 4 razy w roku na bazie dicopeg 10g żeby rzeczywiscie wesprzec zaburzony metabolizm. W tej chwili bez wiekszego wysilku a jedynie przy zbilansowanej diecie zrzucilam juz 5 kg :)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij