150Kg Pomocy !!!

1. Mam 21 lata, wzrost 188 cm, ważę 146kg, mężczyzna.

Obecnie niski stopień aktywności fizycznej z uwagi na pracę trochę w ruchu ale wiekszość w samochodzie siędząc. Problem z nadwagą mam od wczesnej młodości. . Odżywiam się nieregularnie i niezdrowo - duże porcje 3-4 razy dziennie, i czesto wieczorem przed snem uzalezniony od słodyczy i fast food. A wszystko to z lenistwa, nie mam czasu na gotowane kurczaki czy tylko rybki praca mi na to nie pozwala a lubię zjęść coś smazoneg bo to wszysto smakuję.

Ale mam już dość jestem za gruby źle się z tym czuję ani żadne spodnie a ni bluzka wszystko w sklepach jest za małe znaja mnie już w moich sklepach że chce brać wszystko co najwieksze. Ciuchy pikuś ale zdrowię do tego jeszczę dużó pale papierosów ale to lubie a już nie zucam bo ostatnio żuciłem nie paliłem 10kg do przodu. Problem polega nad moim brzuchem i grubymi nogami, wysiadają już mi kolana same żylaki w okolicach kolan wysiada po mału kregosłop za mało ruchu wszystko wiem ale motywacjia.

Powiedziałem sobie że od nowego roku nic słodyczy żadnych pizzy żadnych kebabów i pić wodę z jedzeniem dam rade ale wodyyyyyyyyy nie lubięęęę.

I to wszystko jest za mało pomocy sam nie dam rady a już się po mału załamuję.
    Ps. Nie długo to swojego ptaszka nie będę widział.

Nie choruję na żadne choroby.(Jeszcze mnie nie dopadła cukrzyca ani nad ciśnienie)
    Mój starszy brat o 2 tata wyglądał idetycznie jak ja juz ma cukrzyce itd ale spadł ponad 20kg i wygląda nie źle ja tez tak chcę .

Już brałem tabletki troche nie legalne ale nic nie dały szkoda kasy.

uff ale się rozpisałem :P

Myśle że otrzymam jakieś wsparcie

2. Dobrze że chcesz coś zmienić,bo żyjąc tak dalej tylko patrzeć jak zdrowie ci sie posypie.Tylko musisz wiedzieć że albo naprawde tego chcesz i zmieniasz sposób odżywiania na stałe albo jeśli tak bardzo lubisz smażone,fast foody i słodycze i nie bedziesz umiał bez nich żyć to nie ma sensu zaczynać.Męczenie sie 2 ,3 miesiące cos tam schudniesz a potem wrócisz do swoich nawyków nie ma sensu wiecej szkody przyniesie.Przekonaj sie do wody,to najlpszy zapelniacz,nie ma kalorii i daje na troche uczucie sytości,jedz duzo warzyw i owoców,produkty pełnoziarnite,miesa pieczone bez tluszu albo najlepeiej grilowane i ryby.Myśle ze najlepszym rozwiazaniem bylaby wizyta u dietetyka,ktory ulozyl by ci odpoweidnia diete zebys sobie nie zaszkodzil.Dobrze ze chcesz schudnać,dąż do tego celu,zobaczysz ze są ciekawsze rzeczy nic jedzenie ,napewno duzo zmieni sie wtedy w twoim zyciu na lepsze.

3. Witaj cybermyszo! Punkt dla Ciebie za szczerą autorefleksję - naprawdę podziwiam. Mam podobny problem związany z motywacją do odchudzania. A właściwie z jej brakiem... Jakiś czas temu prubowałam diety proteinowej Dukana. W odróżnieniu od wszystkich dotychczasowych ma tę zaletę, że nie trzeba liczyć kalorii i można jeść do syta. Ale trzeba jeść mięsa, ryby i nabiał, czyli to, czego ja nie lubię. W sumie wytrzymałam na tej diecie całe 2 miesiące, a to dla mnie sukces :) . Mi ostatecznie nie udało się pozbyć nadwagi, ale może Tobie się uda. Sądzę, że metoda Dukana jest świetna dla facetów, bo to takie męskie jedzenie. Odezwij się, jestem Ciebie bardzo ciekawa.

4. Palę się ze wstydu za to potężne błędzisko ortograficzne w drugiej linijce. Przepraszam... :(

5. Jeśli dieta to już na zawsze warto o tym pamiętać, ja ze swojej diety wykluczyłam mięso całkowicie nie jem go od 2 lat i o dziwo wcale mi go nie brak, oczywiście pilnuję się, bo na diecie wegetariańskiej bardzo łatwo utyć, szczególną uwagę zwracam na tłuszcze.Mnie najbardziej " zapychają " surowe warzywa i owoce i na tym bazuję. Już dawno zapomniałam co to zgaga lub jakaś inna niestrawność. Może warto zrezygnować z tych produktów które nam nie służą. Warto wsłuchać się we własny organizm. Oczywiście ruch jest też ważny tak samo jak dieta , codzienne ćwiczenia to podstawa tak samo jak jedzenie i tak należy je traktować. Ja tak robię i jest ok, schudłam i trzymam wagę, kiedyś było różnie...powodzenia.

6. Znam stronę www.lotosvip.pl
    .Ja też miałam problem z nadwagą .Stosowałam diety i ćwiczenia
    ale to wszystko pomagało na krótko i mało.Za namową koleżanki
    poszłam na masaż odchudzający i ku mojemu zdziwieniu wyglądał on
    zupełnie inaczej jak normalny masaż. .Ale to jak wygląda to nic w
    porównaniu do tego jakie przynosi efekty.W skrócie powiem tak
    biodra,talia,uda chudną a piersi jędrnieją i stają się
    większe.Jak chcecie więcej szczegółów to piszcie na mojego
    mail:mtyminska1@o2.pl.

7. Dawniej zawsze miałam z tym problem,  tuczących potrawach. Nie mogłam znaleźć odpowiedniej diety. Próbowałam różnych sposobów. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego!Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła :) Chcesz się dowiedzieć więcej? zajrzyj
    idealnafigura.com/gberes

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij