39 tydzien ciazy

1. Witam. Jestem w 39 tygodniu ciazy. 16 grudnia bd planowany termin porodu. Od jakiegos czasu mam dosc intensywne bole w podbrzuszu cos jak bole przed miesiaczka. Lecz one pojawiaja sie tylko w nocy. Od jakiegos czasu chodzr poddenerwowana poniewaz strasznie puchna mi nogi oeaz dokucza mi bol. Przez ktory nie moge spac. Cos jak mrowienie dretwienie trudno nazwac co to jest. Do tego wszystkiego strasznie boli mnie kregoslup. Po prpstu nie daje juz rady. Moj ginekolog niczego poza "yhym" powiedziec nie umie. Nie wiem za bardzo co mam robic. Staram sie odpoczywac ale caly czas jestem rozdrazniona i poddenerwowana. Mam tez od kilku dni sluz bialy na bieliznie. Nie jest go duzo sle jednak jest. Pytalam takze seojego ginekologa czy w dzien terminu porodu powinnam pojawic sie w szpitalu lecz odpowiedzi nie uzyskalam. Nie wiem nawet ile wazy moje dziecko ile ma wzrostu. Wiem tylko zr jest obrocone glowka do dolu ta przychodnia co do niej chodze to jest jedna wielka masakra. Moze tutaj uzyskam odpowiedz na chociaz jedno pytanie

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij