5 porcji zdrowia - Uniwersalny przepis na zielony koktajl

1. Od jutra rozpoczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Nie bedzie lekko ale trzeba sie wziac za siebie. Mam juz dobry sposob na chudniecie, wszyscy ktorzy sa chetni proponuje zaczac od wipisania w google - xxally radzi jak szybko schudnac

2. Lepiej samemu chudnąć

3. Sok marchwiowy też smakuje wyśmienicie: http://www.eco-vit.pl/pomaranczowa-skarbnica-zdrowia-sok-marchwiowy/

4. Tak, pamiętam że piję go od małego :D jest genialny!

5. ja dodaję jeszcze kilka łyżek soków świata z oleofarmu- pycha :D

6. A co to za soki, brzmi ciekawie :D

7. A mnie męczy obgryzanie paznokci, nie wiem jak już się leczyć, czytałam http://kobieco.pl/obgryzanie-paznokci/ ale potrzebuję więcej motywacji jeszcze :(

8. Kup sobie paluszki

9. Chyba zacznę robić koktajle. Wyglądają przepysznie :)

10. Pijałam koktajle rano, głównie takie na wspomaganie trawienia ale szczerze powiedziawszy rano człowiek szybko leci do pracy i jakoś ciężko znaleźć czas na przygotowanie koktajlu. Może są inne sposoby na wspomaganie trawienia?

11. sylwia, , napisał(a):

Pijałam koktajle rano, głównie takie na wspomaganie trawienia ale szczerze powiedziawszy rano człowiek szybko leci do pracy i jakoś ciężko znaleźć czas na przygotowanie koktajlu. Może są inne sposoby na wspomaganie trawienia?

Dlatego ja z koktajli przerzuciłam się na suplementy naturalne, firmy Hepatica. A koktajle robię sobie w weekendy kiedy mam czas by iść do sklepu, przygotowac koktajl, wybić go w spokoju do porannej gazety ;)

12. Chyba wypróbuję, świetnie wygląda :)

13. Od jakiegoś czasu piję codziennie taki zdrowe koktajle. Samo zdrowie i jaka pycha jednocześnie :) Ale dodatkowo warto jednak uzupełniać niedobory i ja łykam tez Royal Collagen, który zawiera naturalny kolagen ze skór ryb morskich, niacynę, spirulinę, wit A i C, zamówiłam je na allegro. Robię sobie teraz taką trzymiesięczna kurację żeby móc na wiosnę cieszyć się zdrowymi i mocnymi paznokciami, włosami i zdrową skórą.

14. wypróbowałam w weekend - było pyszne :)

15. Dla tych którzy się odchudzają polecam zastosowanie naturalnego preparatu figurena slim który znacznie przyśpiesza proces utraty wagi. Udało mi się dzięki niemu schudnąć przez cały okres kuracji (3 miesiące) 15 kg.

16. Ja natomiast uważam, że powinniśmy chudnąć naturalnie za pomocą specjalnie dobranej diety. Jeśli nie potraficie takiej ułożyć to udajcie się do specjalisty ja sam skorzystałem z usług Moniki Czerepak !

17. Uwielbiam koktajle! Każdy nowy przepis na koktajl jest cenny! :)

18. Ja dodaję jeszcze błonnik, który kupuje na oleofarm24.pl
    Koktajl jest bardziej sycący i zdrowy :)

19. Musi byc smaczny! Koniecznie muszę go wyprobowac :)

20. Trochę się obawiam warzywnych koktajli, ale wasze pozytywne komentarze mnie przekonały :D spróbuję coś dobrego zrobić

21. Brzmi smacznie, trzeba poeksperymentować, dopóki jeszcze są świeże owoce sezonowe.

22. ja uwielbiam pić zielone koktajle, czasem nawet dodaję trochę spiruliny, ale wtedy ma bardzo "morski" smak. Jeśli chodzi o suplementy, to oczywiście żadnej chemii nie polecam, bo to tylko szkodzi zamiast pomagać. ja biorę 2 be slim, i to jest 100% naturalne, więc jak dla mnie bomba. Nie piję herbaty z cukrem, i alkoholu. I widzę w lustrze efekty

23. Takie soki najlepiej smakują pod wieczór kiedy po pracy możemy bez pośpiechu popijać, wręcz delektować się nimi. Odkąd w swoim zestawie kuchennym mam porządnej jakości wyciskarkę produkcji Hurom ucztę sokową mam prawie codziennie. Czy tylko zielone? Niekoniecznie. Tu już decyduje smak i produkty jakie w danej chwili mam. Czasem coś tam przygotuję z gotowego przepisu, naprzykład wczoraj zrobiłam https://hurompolska.pl/blog/przepisy/odzywcza-jesienna-pobudka/ pyszny i naprawdę pobudzający sok, ale zwykle sama je wymyślam. Dobra i przede wszystkim zdrowa zabawa.

24. Ja od czasu do czasu robię sobie taki koktajl w pracy. To dla mnie dodatkowo forma drugiego śniadania.

25. Jeszcze do niedawna moja wiedza o wartościach żywieniowych zielonych koktajli była znikoma. Moje zainteresowanie zaczęło się od http://piwniczanka.pl/zdrowekoktajle/ciekawostki.html i pierwszych koktajli przygotowanych z podanych przepisów. Pijąc regularnie naprawdę odczuwa się lepsze sampoczucie. Nie przypuszczałam, że Piwniczanka może tak wzbogacić ich smak.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij