5 porcji zdrowia - Uniwersalny przepis na zielony koktajl

1. Koktajle są extra ale najlepiej spozywać je okołotreningowo , wtedy nie zostaja w organizmie i nie gnija http://www.anabolikatabletten.de, tak jak niektóre suplementy

2. muszę spróbować :D

3. ja w końcu zainwestowałam w blender kielichowy na galerialucznik.pl więc przepis na pewno wypróbuję tym bardziej, że szukam trochę przepisów :D Teraz trochę witamin się przyda tym bardziej, że oczekuję na dzidziusia :D

4. Uwielbiam takie zielone koktajle to zdecydowanie najlepsze uzupełnienie diety!

5. Tak koktaje sa super, ale jako uzupełnienie diety. U mnie poza trzymaniem się zasady 5 posiłków dziennie i codzienną dawką ruchu dochodzi jeszcze wspomaganie się tabletkami z humavitu dla szczupłej sylwetki, które dodatkowo pomagają panować nad kg

6. Od pół roku robię na śniadanie koktajle z bardzo różnych warzyw i owoców. Po prostu miks wszystkiego co jest w lodówce. Ten artykuł pomoże mi na pewno lepiej dobierać składniki, abym miał większą chęć do picia takiego misz masz :)

7. Mniam

8. rewelacja :D probowalam kilku opcji :D smaczne i zdrow ale niestety jak za duzo pije to mam potem zaparcia.. musze sie ratowac pijac dicopeg 10g, ale nie zrezygnuje z koktajli bo sa ekstra :D

9. Może kiedyś spróbuję przygotować taki koktajl samodzielnie. Póki co, mój ulubiony zielony koktajl to Green Detox ze sklepu King of Juice.

10. ja nawet zdecydowałam się na kilkudniowy detoks przed wakacjami, ale ze po ostatnich przezyciach z detoksem w moim wykonaniu, mialam drobne obawy, stwierdzialam ze zrobie to pod okiem dietetyka. zamowilam catering dietetyczny z macro bios bar wlasnie w linii detoks. to znaczy codziennie dostawalam jedzenie nie przekraczające 800kcal. zawsze byl tam jakis pyszny sok czy koktajl ze swiezych, zdrowych produktow i pomimo tak niewielkiej dawki kalorii wcale nie czulam sie jakos mega wycienczona, bo to jest własnie ten case o ktorym nie pisze sie w dietach - pomimo ze malo kalorii - wazne aby uzupelnic zapotrzebowanie energetyczne

11. Również lubię takie koktajle. Dodają dużo energii oraz świetnie oczyszczają ogranizm. Polecam te na bazie buraczków i ogórków gruntowych

12. podrzucam link do przepisu na koktajl na bazie jarmużu, brokułów, jabłek i selera - petarda :) http://obk.pl/soki-naturalne-smak-i-zdrowie/ - u mnie aktualnie na topie bo od wtorku jestem na diecie koktajlowej

13. Hej wszystkim! Mam pytanie - w jakim blenderze robicie swoje koktajle? Mam zamiar kupić sobie coś dla siebie, zależy mi na dobrym i niezawodnym sprzęcie. Koleżanka poleciła mi Ronica, przyznam, że niewiele wcześniej o nim słyszałam, ale jak poczytałam w necie to ma całkiem niezłe opinie. Słyszeliście może coś o nim, a może ktoś ma go w domu i może polecić?

14. Ja mam blender kielichowy. Myślę, że do koktajli jest najwygodniejszy.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij