9 mitów na temat zdrowia i ćwiczeń fizycznych

1. punkt 4 to jakieś totalne nieporozumienie. intensywne pływanie pozwala uzyskać fantastyczne efekty w odchudzaniu, bo angażuje niemal wszystkie kluczowe mięśnie naszego ciała.

2. Straszne bzdury...szczególnie z basenem. A to z sauną i ubraniem w dres... dobre, dobre...

3. pkt 4 to bzdura... od 1,5 roku chodze na basen 3x w tygodniu (pon, śr, pt) +  80-100 brzuszków dziennie, (wt, czw) siłownia  i chudłam 8 kg!! zmęczenia podczas pływania sie  nie odczuwa, wręcz przeciwnie-pełen relaks!! Ten kto napisał ten artukuł chyba nie miał doczynienia z odchudzaniem, a tylko takim pisaniem zraża ludzi od odchudzania...
    mój plan odchudzania:
    przez pierwszy miesiąc jazda na rowerze-1-2h dziennie + 50 brzuszków, (wstęp do odchudzania nie wszystko na raz)
    potem zaczełam chodzić na basen na 1-2h dziennie +50-80  brzuszków
    po jakimś czasie dodałam zajęcia na siłowni lub bieganie po lesie, parku, 30min-40 min dziennie + 80-100 brzuszków.
    brzuszki robiłam po treningu (ciało rozruszane, nagrzane i wtedy szybszy efekt)
    ostatni posiłek godz 19. później eweltualnie jabłko bądz szklanka wody niegaz
    słodycze jadłam, ale w małej ilości. w diecie w której intensywnie i regularnie się ćwiczy jeden batonik nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie.
    piłam duuuuuuużo wody niegaz.
     swoją wage sprawdzałam co miesiąc i zapisywałam wyniki. po 18 miesiącach byłam z siebie dumna :) i nadal jestem. kontynuuje swoje cwicenia(sam basen i rower) aby utrzymac wage. już tak intensywnie nie ćwicze jak na początku. i nie jem słodyczy :) aha! dobrze jest pić herbate zieloną :)
    pozdrawiam odchudzających i trzymam kciuki :)

4. pkt 4 to bzdura... od 1,5 roku chodze na basen 3x w tygodniu (pon, śr, pt) + 80-100 brzuszków dziennie, (wt, czw) siłownia i chudłam 8 kg!! zmęczenia podczas pływania sie nie odczuwa, wręcz przeciwnie-pełen relaks!! Ten kto napisał ten artukuł chyba nie miał doczynienia z odchudzaniem, a tylko takim pisaniem zraża ludzi od odchudzania...
    mój plan odchudzania:
    przez pierwszy miesiąc jazda na rowerze-1-2h dziennie + 50 brzuszków, (wstęp do odchudzania nie wszystko na raz)
    potem zaczełam chodzić na basen na 1-2h dziennie +50-80 brzuszków
    po jakimś czasie dodałam zajęcia na siłowni lub bieganie po lesie, parku, 30min-40 min dziennie + 80-100 brzuszków.
    brzuszki robiłam po treningu (ciało rozruszane, nagrzane i wtedy szybszy efekt)
    ostatni posiłek godz 19. później eweltualnie jabłko bądz szklanka wody niegaz
    słodycze jadłam, ale w małej ilości. w diecie w której intensywnie i regularnie się ćwiczy jeden batonik nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie.
    piłam duuuuuuużo wody niegaz.
    swoją wage sprawdzałam co miesiąc i zapisywałam wyniki. po 18 miesiącach byłam z siebie dumna :)  i nadal jestem. kontynuuje swoje cwicenia(sam basen i rower) aby utrzymac wage. już tak intensywnie nie ćwicze jak na początku. i nie jem słodyczy :) aha! dobrze jest pić herbate zieloną
    pozdrawiam odchudzających i trzymam kciuki

5. Mój ostatni przedmówca trafił w setkę! Zgadzam się ze wszystkim co powyżej.

u230326 - Wart to czytać:

6. Z6 Najistotniejsza w odchudzaniu jest motywacja moje drogie panie, ja codziennie ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to kopa do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech poszuka w goglu: odchudzanie przed i po by sasetka

7. Drogie panie odchudzanie proponuje zaczac od motywacji, jak potrzebujecie cos na motywacje, wpiszcie sobie w goglu; odchudzanie przed i po by sasetka

8. Zdrowe jedzenie i sport w rozsądnych ilościach to podstawa odchudzania nie trzeba spocić się jak ruda mysz żeby widzieć efekty, najgorsze są głodówki, jak po takich eksperymentach wylądowałam z ciężkimi zaparciami, dopiero dicopeg 10g pomógł mi z tego wyjść,zatem rozsądek i słuchanie swojego organizmu to najlepsze sposoby na zdrowe schudnięcie

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij