Adwokat sprawy rodzinne

  1. Szukam sprawdzonej kancelarii jeśli chodzi o sprawy rodzinne. Przede mną ciężki rozwód, a co za tym idzie alimenty, podział majątku i inne sprawy rodzinne dlatego przydałby się dobry adwokat. Znacie jakaś dobrą firmę ?

  2. Szkoda, że nikt nie odpowiedział. Ale znalazłem taką firmę http://www.rozwodznia.pl/sprawy-rodzinne/

  3. Jakiego adwokata w końcu wzięłaś?

  4. Szkoda, że dopiero tutaj trafiłam, ale pamiętaj by zawsze podawać także miejscowość, jeśli szukasz takich usług. No ale ja na pewno mogłabym kogoś doradzić, o ile oczywiście nie jest za późno. Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic wszystkim by się zajęła.

  5. Jeśli macie problemy z dogadaniem się co do alimentów z były to warto spróbować załatwić wszystko przez mediacje. Taki sposób rozwiązywania konfliktów jest coraz bardziej popularny i daje szansę, na dogadanie się bez potrzeby prania brudów, czy długotrwałych (i kosztownych) batalii sądowych. Profesjonalnym mediatorem, który posiada wszystkie potrzebne uprawnienia, jest pani radca prawny Magdalena Adamczewska . Pomagała nam dogadać sie z byłym mężem w tej sprawie i wszystko poszło naprawdę sprawnie i bezboleśnie. Pani mecenas jest osobą kompetentną, empatyczną i rzeczową. Polecam jej usługi, bo możesz zaoszczędzisz czas, nerwy i pieniądze.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij