Alergolog w Warszawie

  1. Witam. Szukam jakiegoś alergologa w Warszawie prywatnie i znajomy polecił mi enel-med. Leczy się ktoś tam może i mógłby coś powiedzieć? Od razu będę wdzięczny za wskazanie konkretnej placówki z listy: https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/przychodnie-i-placowk... bo chciałbym raczej do tego samego doktora trafić, jeśli kogoś polecacie konkretnie. Z góry dzięki!

  2. Jeśli chodzi o alergologa dziecięcego to serdecznie polecam doktor Aleksandrę Kosmędę. Dopiero ona dobrała odpowiednie leczenie dla mojego dziecka a tułaliśmy się ponad rok od lekarza do lekarza. Jeździmy do niej co prawda do Radzymina do http://cmpanorama.pl/ (to nowa przychodnia) ale warto, tym bardziej, że to blisko Warszawy. Dla takiego lekarza pojechałabym dużo dalej z resztą. Zrozumieją rodzice dzieci alergików, ulga jak widać poprawę i dziecko już nie cierpi warta pokonania każdej trudności.

  3. Ja polecam Centrum medyczne Krajmed - http://krajmed.pl/
    . Przyjmuje tam dr Droszcz. Chodzę do niego z córką i jestem naprawdę zadowolona z wizyt.

  4. Natomiast jeżeli ktoś z was szukałby rzetelnego źródła na temat alergii, to polecam portal alergiczne.info - ilekroć szukałam informacji dotyczących alergii, to zawsze znalazłam tam odpowiedź. Ostatnio czytałam poradnik o testach alergicznych http://alergiczne.info/testy-alergiczne/ . Rodzaje, zalety i inne. Myślę, ze was również zainteresuje ten temat.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij