Alergolog w Warszawie

  1. Witam. Szukam jakiegoś alergologa w Warszawie prywatnie i znajomy polecił mi enel-med. Leczy się ktoś tam może i mógłby coś powiedzieć? Od razu będę wdzięczny za wskazanie konkretnej placówki z listy: https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/przychodnie-i-placowki/przychodnie-i-placowk... bo chciałbym raczej do tego samego doktora trafić, jeśli kogoś polecacie konkretnie. Z góry dzięki!

  2. Jeśli chodzi o alergologa dziecięcego to serdecznie polecam doktor Aleksandrę Kosmędę. Dopiero ona dobrała odpowiednie leczenie dla mojego dziecka a tułaliśmy się ponad rok od lekarza do lekarza. Jeździmy do niej co prawda do Radzymina do http://cmpanorama.pl/ (to nowa przychodnia) ale warto, tym bardziej, że to blisko Warszawy. Dla takiego lekarza pojechałabym dużo dalej z resztą. Zrozumieją rodzice dzieci alergików, ulga jak widać poprawę i dziecko już nie cierpi warta pokonania każdej trudności.

  3. Ja polecam Centrum medyczne Krajmed - http://krajmed.pl/
    . Przyjmuje tam dr Droszcz. Chodzę do niego z córką i jestem naprawdę zadowolona z wizyt.

  4. Natomiast jeżeli ktoś z was szukałby rzetelnego źródła na temat alergii, to polecam portal alergiczne.info - ilekroć szukałam informacji dotyczących alergii, to zawsze znalazłam tam odpowiedź. Ostatnio czytałam poradnik o testach alergicznych http://alergiczne.info/testy-alergiczne/ . Rodzaje, zalety i inne. Myślę, ze was również zainteresuje ten temat.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij