Antykoncepcja

  1. Witam

    23 -24 grudnia spałam z chłopakiem, stosunek zakończył się w środku. Następnie 29, 30, 31 grudnia, 1 stycznia już przerwany. Domniemane dni płodne miałam od 22 - 29 grudnia. Zażywam tabletki antykoncepcyjne regularnie od 4 lat. Ostatni stosunek wypadl 8 stycznia. Ostatnie przyjęcie tabletki z blistry wypadło na 7 stycznia (w nocy z 7 na 8 stycznia rano zaobserwowalam minimalnie zabarwiony śluz na kolor mlecznobrazowy ?) Od wtorku do dziś śluz jest praktycznie niezauważalny odcieniu bardziej żółtego. Dzisiaj jes5 dzień przewidywanego krwawienia z odstąpienia tabletek. Zauważyłam, że od 2 stycznia mam delikatne uczucie " nie dobrze mi " utrzymujące się praktycznie cały dzień. Nie powodujące wymiotow ani nic z tych rzeczy. Proszę o informację czy istnieje możliwość ciąży w takim przypadku? Strasznie się stresuje w oczekiwaniu na krwawienie z odstawienia. Z jakiej przyczyny wystąpić mógł ten brazowawy śluz plus uczucie nudności? Czy nawet jeśli to nie za wcześnie na objawy ciąży? Przy tabletkach ciaza to jest raczej 1% szans przy prawidłowym stosiwaniu.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij