Aqua aerobik

 1. Hej, a ja natknęłam się ostatnio na kosmetyki z jakiejś polskiej marki movigo, ktore mają podobne wlasciwosci. Dostałam jedną próbkę na basenie i rzeczywiście nie smierdzialm chlorem po kompieli. Mialaś okazje testować?

 2. Ja nie miałam okazji. Kiedyś według mnie chlor był bardziej wyczuwalny, teraz używają chyba innych środków, bo rzadko zdarza się bym śmierdziała chlorem.

 3. Ja już wolęto niż chodzenie na siłownię i pocenie się :D Wodę i pływanie kocham, więc chodzę bez przymusu.

 4. Bardzo ciekawią mnie te zajęcia, więc muszę się na nie wybrać, aby sprawdzić czy coś takiego mi się spodoba i czy fajnie będzie się ćwiczyło.

 5. Aqua aerobik i bycie na diecie lightdiet pomagają mi w zrzucaniu kilogramów. Ćwiczenia trochę są męcząca ale dają duzo satysfakcji i pozytywnej energii. I rezultaty przynoszą :)

 6. Nigdy nie byłam na takich zajęciach. Muszę koniecznie sprawdzić tą opcję.

 7. Kiedyś chciałam spróbować.

 8. Mnie bardzo ciekawią takie zajęcia, więc chętnie się kiedyś na nie przejdę i zobaczę czy będą mi się podobać.

 9. Nigdy nie byłam na takich zajęciach, chociaż kiedyś chciałabym spróbować. Podobno to lepsza opcja dla osób, które mają problemy ze stawami, bo mniej je obciążą. Dla mnie póki co trening fitness jest wystarczający, ale kiedyś pójdę i na aqua aerobic, żeby poczuć różnicę :)

 10. Wszystkim polecam zajęcia w wodzie tzw aqua-aerobik, ja korzystam od wielu wielu lat, i od tego czasu nie choruję, mam lepszą kondycję, przestały mnie boleć stawy no i moja kondycja - krótko mówiąc same plusy. Ja korzystam z zajęć z Centrum Figura w Warszawie, ale z tego co wiem ma ona zajęcia na wielu Warszawskich basenach. Polecam w 100%

 11. Dla początkującej osoby jaki sport będzie najlepszy?

 12. czesc

 13. Myślę, że aqua-aerobik to świetny pomysł na zwiększenie aktywności fizycznej

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij