Atopowe zapalenie skóry

  1. Od 2 lat mam AZS i nie potrafię sobie z tym poradzić. Stosowałam różne metody i niestety nic nie działa. Stwierdziłam, że może spróbuję czegoś naturalnego. Czytałam kilka artykułów na temat ekstraktu z dąbrówki i zastanawiam się czy ma to sens. Ktoś o tym słyszał? Jakie są efekty?

  2. Spróbuj nawilżać skórę olejkami naturalnymi głównie tymi na bazie olejku konopnego, który ma w składzie sporo substancji odżywczych działających bardzo dobrze własnie na skórę. Moja córka też miała dość poważne problemy skórne i dopiero po tych olejkach wszystko pomału ustępuje. Olejki zamawiałam na konopieizdrowie.pl mają tam dobrą jakość polecam.

  3. Hej!

    O ekstrakcie z dąbrówki nie słyszałem. Ale jeśli chodzi o naturalne preparaty z AZS, to słyszałem, że ektoina sprawdza się świetnie w terapii - przede wszystkim łagodzi świąd i inne nieprzyjemne objawy, które przeszkadzają w codziennym życiu. Na rynku jest ich jeszcze niewiele, dlatego tym bardziej trzeba zwracać uwagę na jakość. Ectokrem to w tym momencie najlepsza opcja - zarówno jeśli chodzi o jakość, jak i o cenę. Warto sprawdzić także Epireg. Mam nadzieję, że szybko pomogą.

  4. Na atopowe zapalenie skóry bardzo dobre są kosmetyki naturalne u mnie w szafce królują te na bazie olejków konopnych które naprawdę bardzo fajnie nawilżają skórę i nie podrażniają jej. Kosmetyki czy też olejki naturalne przeważnie zamawiam w sklepie konopieizdrowie.pl

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij