Atopowe zapalenie skóry

  1. Od 2 lat mam AZS i nie potrafię sobie z tym poradzić. Stosowałam różne metody i niestety nic nie działa. Stwierdziłam, że może spróbuję czegoś naturalnego. Czytałam kilka artykułów na temat ekstraktu z dąbrówki i zastanawiam się czy ma to sens. Ktoś o tym słyszał? Jakie są efekty?

  2. Spróbuj nawilżać skórę olejkami naturalnymi głównie tymi na bazie olejku konopnego, który ma w składzie sporo substancji odżywczych działających bardzo dobrze własnie na skórę. Moja córka też miała dość poważne problemy skórne i dopiero po tych olejkach wszystko pomału ustępuje. Olejki zamawiałam na konopieizdrowie.pl mają tam dobrą jakość polecam.

  3. Hej!

    O ekstrakcie z dąbrówki nie słyszałem. Ale jeśli chodzi o naturalne preparaty z AZS, to słyszałem, że ektoina sprawdza się świetnie w terapii - przede wszystkim łagodzi świąd i inne nieprzyjemne objawy, które przeszkadzają w codziennym życiu. Na rynku jest ich jeszcze niewiele, dlatego tym bardziej trzeba zwracać uwagę na jakość. Ectokrem to w tym momencie najlepsza opcja - zarówno jeśli chodzi o jakość, jak i o cenę. Warto sprawdzić także Epireg. Mam nadzieję, że szybko pomogą.

  4. Na atopowe zapalenie skóry bardzo dobre są kosmetyki naturalne u mnie w szafce królują te na bazie olejków konopnych które naprawdę bardzo fajnie nawilżają skórę i nie podrażniają jej. Kosmetyki czy też olejki naturalne przeważnie zamawiam w sklepie konopieizdrowie.pl

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij