Bardzo złe samopoczucie podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

  1. Dzień dobry,
    Od wczoraj zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne Belara. Już wczoraj miałam zawroty głowy, nudności oraz podwójne widzenie. W nocy odczuwałam ból w łydce oraz drętwiały mi ręce. Dzisiaj rano miałam na klatce piersiowej wysypkę. Po dzisiejszej tabletce czuję się tylko gorzej- wciąż mam zawroty i ból głowy, problemy z widzeniem, zasłabnięcia, ale najgorszy jest ból w klatce piersiowej i spłycony oddech, dodatkowo wymiotowałam. Czy to oznacza, że powinnam przerwać kurację?
    Pozdrawiam

    Podziękowali (1):

  2. Paulina, , napisał(a):

    Dzień dobry,
    Od wczoraj zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne Belara. Już wczoraj miałam zawroty głowy, nudności oraz podwójne widzenie. W nocy odczuwałam ból w łydce oraz drętwiały mi ręce. Dzisiaj rano miałam na klatce piersiowej wysypkę. Po dzisiejszej tabletce czuję się tylko gorzej- wciąż mam zawroty i ból głowy, problemy z widzeniem, zasłabnięcia, ale najgorszy jest ból w klatce piersiowej i spłycony oddech, dodatkowo wymiotowałam. Czy to oznacza, że powinnam przerwać kurację?
    Pozdrawiam

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij