błonnik w odchudzaniu

  1. stosowaliście błonnik podczas odchudzania? Muszę zrzucić około 10 kg, jestem po kontuzji więc z ruchem to tak średnio mogę poszaleć ale pomyślalam że chociaż dietę zmienię to może coś to da, tylko jest jeden problem... ciągle chce mi się jeść. Pomyślałam o błonniku, on pęcznieje w żołądku więc powinien jakoś oszukać organizm i dać większe poczucie sytosci?

  2. Tak, błonnik to faktycznie dobry patent. Ale polecam Ci pójść krok naprzód. Poczytaj o coral club tutaj http://4krokidozdrowia.org.pl/ Znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów i wniosków, polecane produkty. Które nie tylko pomogą Ci schudnąć, ale przede wszystkim zacząć żyć zdrowo.

  3. A słyszałaś o suplementach? Moja dziewczyna stosowała podczas diety colon slim, teraz przeszła na colon c. Była zadowolona z efektów, bo długo szukała alternatywy na dobre uzupełnienie błonnika w diecie.

  4. czym się ten colon slim od c różni? Podobno jak się pije regularnie błonnik to mniej chce się jeść, możesz podpytać dziewczynę czy tak u niej było? :)

  5. Po jednym i drugim nie chce się jeść, bo jeden i drugi ma błonnik. Różnica jest trochę w składzie i przeznaczeniu - colonem c regulujesz typowo pracę jelit, a slim jest wsparciem w odchudzaniu i na pewno mniej się podjada, bo to sprawdziłam na sobie. ;)

  6. To bardzo pomaga.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij