błonnik w odchudzaniu

  1. stosowaliście błonnik podczas odchudzania? Muszę zrzucić około 10 kg, jestem po kontuzji więc z ruchem to tak średnio mogę poszaleć ale pomyślalam że chociaż dietę zmienię to może coś to da, tylko jest jeden problem... ciągle chce mi się jeść. Pomyślałam o błonniku, on pęcznieje w żołądku więc powinien jakoś oszukać organizm i dać większe poczucie sytosci?

  2. Tak, błonnik to faktycznie dobry patent. Ale polecam Ci pójść krok naprzód. Poczytaj o coral club tutaj http://4krokidozdrowia.org.pl/ Znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów i wniosków, polecane produkty. Które nie tylko pomogą Ci schudnąć, ale przede wszystkim zacząć żyć zdrowo.

  3. A słyszałaś o suplementach? Moja dziewczyna stosowała podczas diety colon slim, teraz przeszła na colon c. Była zadowolona z efektów, bo długo szukała alternatywy na dobre uzupełnienie błonnika w diecie.

  4. czym się ten colon slim od c różni? Podobno jak się pije regularnie błonnik to mniej chce się jeść, możesz podpytać dziewczynę czy tak u niej było? :)

  5. Po jednym i drugim nie chce się jeść, bo jeden i drugi ma błonnik. Różnica jest trochę w składzie i przeznaczeniu - colonem c regulujesz typowo pracę jelit, a slim jest wsparciem w odchudzaniu i na pewno mniej się podjada, bo to sprawdziłam na sobie. ;)

  6. To bardzo pomaga.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij