ból i otarcia dziąsła przy aparacie

  1. co wam przy takim bolu i otarciach pomaga? sachol srednia dziala i nie mozna palcem dostac sie wszedzie...

  2. U mnie sprawdza się spray z kwasem mlekowym, który łagodzi ból, nawilża i hamuje rozwój bakterii. Długi dozownik ułatwia aplikację nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Kupisz lactoangin w aptece, bez recepty.

  3. Co do zapalenia dziąseł czy ogólnie jamy ustnej polecam stosować lek http://glimbax.pl/ , jest bardzo sprawdzony. Szybko działa, koi ból. Osobiście uważam, że nie ma co kupować nie sprawdzonych suplementów, które mogą tylko przyćmić ból.

  4. Dlatego uważam, że przy inwestowaniu w aparat ortodontyczny, warto rozważyć inne możliwości leczenia. Są teraz takie specjalne, przezroczyste płytki, które wymienia się co 2 tygodnie. Można w nich jeść, na co przyjdzie ochota, a dają możliwość utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej. Nie widać ich na zębach i nie posiadają żadnych elementów metalowych. Zapytajcie o system Invisalign w tym gabinecie: http://www.declinic.pl/ .

  5. Jak są ranki to Octenisept. Można go stosować na stany zapalne, afty, zmiany w jamie ustnej. Odkazi dobrze, nie będzie dalej aparat podrażniać już tego miejsca. U mnie się sprawdzało. A aparat nosiłam 4 lata i praktycznie co miesiąc coś mi się pojawiało w jamie ustnej.

  6. Na ból i otarcia dziąseł przy aparacie ale nie tylko, najlepszy jest żel chłodząco-łagodzący Oreel. Jest tani i skuteczny.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij