Ból obu jajników a tabletka po

  1. Witam, 23.01, byl to dzie/dwa po skończeniu okresu, przyjęłam tabletke escapelle (ok. 16h po stosunku), przyjelam ja 3raz w zyciu, ostatnio ok.rok temu. 27.01 wystapilo u mnie ok. 2dniowe krwawienie. Od 29.01 do dzis (31.01) odczuwam bol jakby obu jajnikow, nie jest jakis silny, ale mam go nieprzerwanie od 3 dni i bardzo mnie to martwi. Czy to moze byc jeden z efektów ubocznych czy może objaw jakieś choroby? Dodam, że pierwsze dwa razy po przyjęciu escapelle przechodziłam praktycznie bez efektów ubocznych, a cykle mam dosc nieregularne.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij