ból piersi a tabletki antykoncepcyjne

  1. Witam,
    przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Naraya Plus. Są to moje pierwsze tabletki, mam 19 lat. Teraz jest to już drugi tydzień trzeciego opakowania. Piersi od momentu rozpoczęcia antykoncepcji zrobiły się pełniejsze i od samego początku lekko mnie bolały, właściwie może nie można nazwać tego bólem. Raczej takie drażniące uczucie, ale tylko przy dotykaniu. Coś jak przed miesiączką. Domyślam się, że to skutek uboczny, tylko, że występuje cały czas (zaczynam trzeci miesiąc). Czy to nie za długo? Mogę dalej spokojnie przyjmować te tabletki?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij