Brak efektu odchudzanie pomocy

  1. od miesiąca regularnie chodzę na siłownię niestety moja waga nadal jest taka jaka była :( W kwietniu wychodzę za mąż i chciałabym zgubić około 10 kg nadwagi. Straciłam już nadzieję że to się uda w takim powolnym tempie :(

  2. A spróbuj sobie suplement na odchudzanie Shape Up.Też kilka miesięcy temu zmagałam się z nadwagą, jednak zaczęłam się odchudzać z Panią dietetyk, która właśnie poleciła mi Shape Up nadwaga zniknęła bardzo szybko i nie było efektu jojo.

  3. Możesz coś więcej powiedzieć na temat tego preparatu Shape Up? Czy jest on w ogólne bezpieczny? Ma jakieś skutki uboczne? Również próbuję schudnąć jednak z kiepskim efektem.

  4. Brałam i nadal uważam, że jest to suplement godny polecenia ponieważ znacząco poprawia szybkość spalania tłuszczu oczywiście podstawą jest zdrowa dieta oraz duża ilość sportu to jest elementem dodatkowym aby usunąć ten niechciany tłuszczyk

  5. Jak najbardziej poprzedniczka ma rację, ale też warto m.in sprawdzić rankingi takich suplementów gdzie też Shape Up m bardzo pozytywne opinie m.in tutaj http://www.suplementynaodchudzanie.pl/ranking-suplementow-na-odchudzanie/ także polecam zajrzeć jak znajdziesz wolną chwilę ;)

  6. To prawda najgorszy jest brak motywacji i do tego jeszcze brak efektów który powoduje, że coraz mniej nam się chce. Dlatego takie wsparcie da lepsze efekty i łatwiej będzie nam toczyć walkę ze zrzucaniem kg. Dlatego sprawdź go od razu na ich stronie https://www.grinday.com/pl/sklep/10-shape-up-thermogenic.html gdzie jest dokładnie podany skład.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij