Brak ochoty na seks

 1. Witam. Od jakiegoś czasu zupełnie nie mam ochoty na seks tak wiec proszę o poradę czy można w jakiś sposób to odmienić? Na początku byłam prawie na 100% pewna,że jest to wpływ tabletek antykoncepcyjnych ale nie. Odstawiłam je prawie pól roku temu i ochota na seks nie wraca. Nadal zupełnie mi się nie chce ;/ Co robić? Jak się ratować?

  Maż coraz bardziej się denerwuje.

 2. Nie powinnaś się denerwować i frustrować, bo przynosi to efekt odwrotny od zamierzonego. Na początku należałoby poznać przyczynę dlaczego tak się dzieje.? Może zła dieta, za dużo fajek czy alkoholu. Za mało ruchu? Może jakieś choroby cywilizacyjne. Bardzo dobry efekt na zwiększenie libido przynosi środek Libido Therapy - poczytaj sobie o nim. Jest to suplement diety wzbogacający dietę o niezbędne mikroelementy. Mi pomógł, to i Tobie pomoże :)

 3. Też miewam "zniżki formy" i rzeczywiście, jeżeli miałabym wskazać te najważniejsze czynniki które pomagają, to będą to przede wszystkim: ruch, zdrowa dieta i libido therapy.
  Tutaj możesz więcej o nim poczytać: http://intymnosc.pl/libido-therapy-libido-p-1648.html

 4. Dziękuję za wszystkie rady. Wczoraj spokojnie usiadłam z mężem i szczerze porozmawiałam.Wreszcie udało nam sie porozmawiać jak dorośli ludzie a nie przekrzykujące się dzieciaki.Powiedziałam mu jak wyglada sytuacja. On problem wziął na klatę i podobało mi się to,ze się nie denerwował. Zdecydowałam się zamówić ten środek libido therapy. Zobaczymy jak zadziała.

 5. Mi pomagaja filmiki na http://sexfilmy.net.pl/ i nachodzi ochota

 6. Witam.
  Może popadłaś w rutynę oczywiście można się wspomóc afrodyzjakami czy tabletką na libido, ale ważne jest też by czuć się atrakcyjną i seksowną w łóżku. Jeśli nie potrafisz tego z siebie wydobyć warto wybrać się na seminarium uwolnij swoją seksualność,które odbędzie się 17 września 2016 o godz. 16:00 w Gdańsku. Na nich można między innymi dowiedzieć się jak urozmaicić życie seksualne jak czerpać jeszcze więcej ze swojej kobiecości i seksualności. Bilety i więcej informacji na stronie http://303488-6.evenea.pl/ .

 7. Odpowiedź jest dość prosta. Spróbuj urozmaicić swoje życie seksualne. Ja wprowadziłam do łóżka wibrator dla dwojga https://www.area69.pl/wielofunkcyjny-wibrator-dla-par-nana i wraz z mężem jesteśmy niesamowicie zadowoleni. O takie sprawy trzeba dbać!

 8. Może warto zmienić partnera, ja jak po zmianie kobiety nabrałem większej ochoty na stosunki. Teraz ogólnie korzystam z portalu https://www.escort.pl/ i umaiwam się z różnymi paniami do towarzystwa na sex.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij