Bywacie na targach pracy?

  1. Cześć, mam do was pytanie. Byliście kiedyś na targach pracy? Da się znaleźć robotę w ten sposób? :D

  2. szkoda że nikt nie odpowiedział, może znalazłby się ktoś kto znalazł pracę w ten sposób. Ja zawsze chodzę tam podziwiac wymyślne stoiska od https://www.scianki.info.pl/ i zgarnąć trochę gratisów, a pracy szukam w necie :)

  3. Bywam. Wprawdzie jeszcze nigdy nie znalazłam na tych targach nic ciekawego, ani tym bardziej konkretnej oferty pracy, ale zawsze to jakaś alternatywa dla ogłoszeń w necie i możliwość bezpośredniego poznania pracodawcy. A tego akurat email czy telefon nie zastąpią

  4. Szczerze? Myślę, że to nie są duże szanse na znalezienie pracy w takim miejscu. Ogłoszeń może się dużo pojawiać ale chętnych także. Nie wiem czy nie lepiej rozglądać się po portalach ogłoszeniowych. Znajoma kosmetyczka szukała tak ostatnio pracy i na https://homefree.eu/pl/cat/uroda-zdrowie-1 udało się jej znaleźć pasujące ogłoszenie.

  5. Ofert pracy jest dzisiaj dość sporo, więc po prostu trzeba śledzić ogłoszenia i poświęcić na to trochę czasu. Tutaj https://medbra.in/ osoby z wykształceniem medycznym znajdą pracę dla siebie. Są to oferty z całego kraju. Można zerknąć na stronę.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij