Ciąża?

  1. Dzień dobry, 23 maja miałam swój pierwszy raz. Mam nieregularny okres i wg obliczeń właśnie 23/24 miałam go dostać. Dostalam go 28 maja, lecz mimo ze stosunek odbywał się z prezerwatywa, żyje w strachu że mogę być w ciąży. Od tego czasu odczuwam bóle w podbrzuszu i mam wrażenie jakbym miała coś w brzuchu, ciągle uczucie pelnosci, a już trochę czasu minęło.nie wiem czy to mogą być objawy ciąży czy jakiś czynnik stresowy?

  2. Skoro dostałaś normalną miesiączkę to absolutnie nie masz powodu do nerwów, takie objawy o których piszesz jak najbardziej mogą wynikać ze stresu, nawet jeśli byś zaszła w ciążę po tak krótkim nie czasie nie odczuwałabyś obecności dziecka, na to potrzeba miesięcy. Idź do ginekologa i porozmawiaj z nim o możliwych formach zabezpieczania skoro rozpoczęłaś współżycie, biorąc tabletki będziesz spokojniejsza uwierz mi. Ja biorę od dawna belarę i nie tylko mam regularne miesiączki ale nie denerwuje się już czy czasem prezerwatywa nie pęknie itp.

  3. Dostałaś normalną miesiączkę, Myślę,że nie masz się co obawiać. Wprawdzie jest takie zjawisko jak comiesięczne krwawienie w ciązy, jednak wyglada inaczej i na pewno nie jest tak obfite jak standardowa miesiączka. Poczytaj sobie o tym tutaj:
    https://miesiaczka.net.pl/miesiaczka-w-ciazy/

    W Twojej sytuacji najlepiej będzie po prostu zrobić test ciążowy. Upewnisz się czy wszystko jest w porządku.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij