Co na ciężkie nogi?

 1. Hej! Szukam czegoś, co pomoże mi w walce z zespołem ciężkich nóg. Wiem, że mam słabe ciśnienie krwi, a do tego pracuję przed komputerem. Lekarz zalecił mi więcej ruchu, ale też powiedział, że jakieś tabletki z naturalnym składem mogę brać. No i moje pytanie brzmi, jakie to mogą być tabletki?

 2. Ja jestem bardzo zadowolona z działania tabletek maxi3vena. Uczucie ciężkich nóg praktycznie z dnia na dzień ustępuje, więc mam więcej energii i ochoty, żeby zwyczajnie wyjść sobie na spacer :)

 3. A czy maxi3vena jest bez recepty? Zastanawiam się, czy mi nie pomogą, ale jakoś chyba wolałabym sie skonsultować z lekarzem.

 4. Te kapsułki są bez recepty, także śmiało kupisz je w każdej aptece, mi tez one bardzo pomogły bo już skończył się problem z opuchniętymi i obolałymi nogami, czuję się w końcu dużo lepiej.

 5. Właśnie, są bez recepty :) A dodam jeszcze, że u mnie efekt maxi3vena był taki, że zaczęłam chodzić na pilates. wcześniej tego nie robiłam, bo zwyczajnie bolały mnie nogi i wcale mi sie nie chciało, a jak poprawiło mi się krążenie, ból minął, to pojawiły się chęci.

 6. A myślicie, że mogę sobie brać te tabletki i np. wybrać sie na masaż, który poprawi mi krążenie? Chodzi mi o takie połączone działanie, żeby nie opierać się własnie tylko na samych tabletkach.

 7. Hm... chyba też zastanowię się nad tymi kapsułkami, bo coraz częściej mam to uczucie ciężkich nóg, a jeszcze wczoraj dowiedziałam się, że moja babcia miała operację żylaków, a mama brała leki na wzmocnienie naczyń krwionośnych, żeby tych żylaków nie mieć. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

 8. No właśnie mm podobny problem. Czy oprócz maxi3veny jeszcze jakoś walczycie z ciężkimi nogami? Jakieś maści, ćwiczenia, etc.

 9. Myślę, że oprócz tych kapsułek możesz zacząć więcej się ruszać :) Mi to pomogło bo pracę mam głównie siedząćą , teraz częściej robię przerwy i w połączeniu z tymi tabletkami sa bardzo dobre efekty . Mi maści nie pomagały.

 10. I to jest też bardzo ważne, co powiedziałaś. Nie tylko tabletki maxi3vena, choć są naprawdę dobre, pomogą na ciężkie nogi. Ruch jest podstawą. Trzeba dbać o siebie i jednak starać się robić przerwy w pracy lub chociaż spacerować po pracy.

 11. No właśnie zze spacerami mam największy problem. Dlatego pytam, an ile maxi3vena pomoże, żeby mozna to potem rozchodzić?

 12. No wiesz, wiele tez zależy o tego, jak mocno masz zaawansowany stan... Maxi3vena pomaga, ale też to zależy indywidualnie od przypadku, więc wydaje mi się, że nie zaszkodzi wybrać się do lekarza, żeby omówić z nim temat.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij