Co na kamicę nerkową

  1. Jaki suplement/lek polecacie w przypadku kamicy nerkowej? Zalezy mi na czymś co złagodzi chociaż troszkę ból spowodowany atakiem kolki nerkowej.

  2. Na kolkę nerkową polecam https://adamed.expert/product/nefrostone/ suplement w takich przypadkach jak kamica nerkowa sprawdza się idealnie. Mam i naprawdę polecam.

  3. Nefrostone też kojarzę moja mama zawsze go kupuje. Również ok kilku lat już leczy się na kamicę a ten suplement łagodzi objawy w taki sposób że można z tą choroba normalnie pracować.

  4. A nie lepiej lekarz? kamienie najlepiej usunąć operacyjnie albo rozkruszyć. To jest poprawa na długo. Ja miałam usuwane endoskopowo w Szpitalu Mazovia w Warszawie. I dopiero się moje dolegliwości skończyły. Kamyki niby małe, do "urodzenia" ale to był taki ból jak się przemieszczały, że nie dawałam rady pracować. Teraz nerki mam czyste, mam nadzieję, że na długo.

  5. Mój mąż miał raz atak kolki nerkowej, okropna sprawa. Musieliśmy wzywać pogotowie bo nie był w stanie wsiąść do samochodu. Na szczęście po zastrzyku ból ustąpił a potem udało mu się naturalnie kamienia pozbyć. Nawet tego nie zauważył. Ale nie każdy ma tyle szczęścia. Sama choroba jak czytałam na https://gaboscm.pl/rozbijanie-kamieni-nerkowych/ dosięga aż do 7% populacji. Objaw to nie musi być kolka nerkowa, może to być krwiomocz także czy gorączka. W większości przypadków konieczne jest rozbijanie kamieni nerkowych. Nie ma na to jednej metody, ważne jednak żeby trafić do dobrego specjalisty i poradni gdzie takim problemem się zajmą.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij