Co sądzicie o klinice hair lab?

 1. Mam ogormny problem z włosami. Ostatnio strasznie mi wypadają. Nie wiem, co zrobić. Slyszałam, że w hair lab pomagają w takich sprawach. Ale czy warto tam iść. Pomóżcie!!!

 2. Witam,
  Miałam okazję zobaczyć z bliska działania tej firmy. Zostałam zaproszona na konsultację w sprawie moich problemów z włosami. Bardzo fajnie podchodzą do klienta, indywidualnie. Przyjacielska atmosfera. Zaskoczyła mnie również otwartość na klienta, ponieważ pokazano mi wszystkie zabiegi w trakcie ich trwania.  Bardzo profesjonalnie i co najważniejsze: Nikt nie próbował mi wciskać niczego na siłę, po badaniach okazało się że swoje problemy mogę wyleczyć dobrą odżywką i dietą. Obyło się bez nakłaniania na produkty czy zabiegi. Panie bardzo sympatyczne.
  Sprawiają bardzo dobre wrażenie. Myślę że warto spróbować.

 3. Warto iść!! Bardzo dziękuję całej firmie Hair Lab za rozwiązanie mojego problemu :) Ogromna pomoc ze strony firmy i duże zaangażowanie. Włosy po uzupełnieniu wyglądają bardzo naturalnie, dobrze się je układa. Na pewno będę polecać klinikę!! :)

 4. @Jolanta1968 a możesz opowiedzieć coś więcej o uzupełnianiu ?? Szukałam w internecie informacji o klinice, ale większość postów dotyczy trychologii.

 5. A mogłabym mogła :) Włosy do uzupełnienia  robione są pod indywidualne zamówienie, wcześniej masz konsultacje, gdzie dowiadujesz się co jak będzie wyglądało. Uzupełnienia można farbować jak normalne włosy. Zdaniem moich znajomych nic nie widać że mam jakiekolwiek uzupełnienia. Pięknie się układają. Komfort noszenia jest ok. Chcesz coś jeszcze wiedzieć? :) Na początku bałam się tam iść, ale nie ma czego naprawdę. :)

 6. Widzę że same kobiety się udzielają, jednak może i ja się wypowiem. :) Polecam całym sercem klinikę jeśli chodzi o problemy z włosami. Najpierw leczyłem, jednak mam bardzo duże obciążenie genetyczne i trzeba było coś poradzić na problem. Pytajcie o system contact skin. Nie sądzę żeby, któraś z Was była w stanie rozpoznać że mam nienaturalne włosy. :)  
  Chciałbym w ten sposób gorąco podziękować hair lab za pomoc. Brak obciążenia psychicznego to wspaniała sprawa- jeszcze raz dziękuję.

 7. Widzę Ajaks równie pozytywne wrażenie zrobili jak u mnie. :) :D

 8. A no  Jolu prawda. :)

 9. Co z trwałością tego systemu  i jak sprawdza sie to w codziennym użytkowaniu?

 10. Jeśli chodzi Ci o contact skin to jest na miesiąc, chyba że jest w dobrym stanie to zostaje na dłużej. Jak chcesz to zmieniają fryzurę :) W codziennym życiu jak z normalnymi włosami. Myjesz, czeszesz i nie ma problemu. Moja żona twierdzi również że tego nie czuć w dotyku, w przeciwieństwie do włosów które sam kleiłem. :)

 11. Bardzo chętnie bym uzupełniła włosy... Jednak zastanawiam się czy uzupełnienia zakryją w pełni moje prześwity i czy na pewno jest to niewyczulwane ??

 12. oj chyba tak do końca nie jest tak, że nie ma żadnego
  ryzyka...przecież zawsze nawet najprostrzy zabieg może spowodować jakiś
  minimalny uszczerbek na zdrowiu...nie chcę tu jkaoś prorokokwać czy sięgać do różnych
  metod, jak to uczynił pewien człowiek: http://sites.google.com/site/news048/, ale  zdrowie, a tym samym życie jest dla mnie jest bardzo ważne...niby tylko chodzi tu o włosy, ale zawsze warto się dopytać co i jak...wierzę, że rekomendacje, jakie dajecie tej klinice są wiarygodne, i że można ją polecać dalej innym, którzy są w potrzebie...

 13. A czy byłeś z tym problemem u dermatologa? Bo przecież od tego należy zaczać,on doradzi coś odpowiedniego,przepisze dobry szampon. Daj znać co stwierdził lekarz.

 14. Hej wszystkim
  Ja jestem świeżo po uzupełnieniu w hairlab. Polecam klinike. Idealne pokrycie miejsc bez włosów . Samej da się wyczuć miejsce uzupeniania, bo wiesz gdzie to jest. Jak ktoś inny dotyka to nie maszans. Ładnie komponują sie z moimi włosami i fajne jest to że można normlanie korzystać z usług fryzjera. :)

 15. Polecam zabiegi trychologiczne. Pomogły pozbyć się łupieżu, a próbowałam wcześniej wszystkiego. 

 16. Ja polecam menstudio.pl dla Panów. Super i tanio a hairlab drożyzna.

 17. Ja polecam HL. Używam na przemian dwóch uzupełnień z tej firmy. Jestem jak najbardziej zadowolona.

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij