cwiczenia glownie na nogi

  1. Witajcie. Mam 16 lat i niezbyt zgrabne ciało. Szczególnie uda(60cm) i łydki(37cm)przy wzroście 166cm. Czy moglibyście mi doradzić jakieś dobre ćwiczenia na te partie ciała? Żebym mogła je wykonywać w domu i bez żadnych sprzętów... Dziękuję, jeśli ktoś się odezwie :)

  2. Możesz kupic tez orbitrek,wszystko to pomoże Ci w osiągnięciu zamierzonego celu. Sama skakanka raczej na niewiele się zda,musisz zainwestowac w niektóre urządzenia jesli nie chcesz wychodzic z domu.

  3. ja tez polecam stepper albo orbitrek to dobra inwestycja.

  4. Możesz próbować ćwiczeń wytrzymałościowych, np. przysiadów, wspięć na palce obunóż/jednonóż. Skakanka jest bardzo dobrym, ale bardzo wymagającym rozwiązaniem. I rower - np. spinning. Bardzo intensywny, ale też bardzo efektywny.

  5. Ćwiczenia w domu to dobra myśl, ale warto też pomyśleć o regularnej jeździe na rowerze - takie co niedzielne przejażdżki na dłuższych trasach świetnie działają na uda i łydki, nie tylko chudniesz, ale kształtujesz te partie ciała. Najlepiej jeździć rowerem trekkingowym.

  6. a dlaczego tylko w domu?
    na nogi to polecam rower. szybko daje efekty, relaksuje, itd. jako amatorka jazdy na rowerze - mówię Ci - rower to jest to! :)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij