Czy aparaty szafirowe kosmetyczne są słabsze od zwykłych

  1. Czy aparaty szafirowe kosmetyczne są słabsze od zwykłych metalowych.Czy aparaty kosmetyczne nadają się do dużych wad i czy działają tak samo?Bardzo proszę o pomoc !

  2. Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic, to proponuję udaj się tutaj: http://www.clear-aligner.pl/ - po prostu na konsultację. Klinika sprawdzona, porady również. Nie fachową wiedzą nie ma co się przejmować, bo nie będzie podparta niczym sensownym.

  3. Trafna wskazówka przedmówcy - najlepiej i najpewniej zasięgnąć porady u specjalisty. Ortodoncja jest już mocno rozwiniętą branżą, na pewno znajdziesz gabinety w swojej okolicy. Jeśli jednak nadal nalegasz na otrzymanie porady internetowej, opisz proszę w jakich 'warunkach' będziesz używać aparatu (jaka jest Twoja dieta)? Czy Twój zawód jest związany z ciągłym i częstym mówieniem? Warto zamieścić również zdjęcie swoich ząbków by wstępnie ocenić układ oraz pospekulować na temat wyboru rodzaju.

  4. Zdecydowanie muszę się zgodzić. Wiele osób chce uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania bez wizyty u specjalisty, a tego nie da się zrobić, szczególnie, jeśli chodzi o nasze zdrowie, na które wpływa bardzo wiele czynników. Ja po aparat udałam się do mojego sprawdzonego dentysty http://bit.ly/1DEJXtG i noszę już kilka miesięcy i jestem zadowolona bardzo.

  5. aparaty szafirowe i porcelanowe ładnie wyglądają i na pewno prostują wadę zgryzu, jedyną wadę jaką mogą mieć to taką że zamki mogą się częściej odklejać niż metalowe :( tak mi powiedział kiedyś ortodonta.

  6. nie, nie są

  7. Aparaty szafirowe nie są słabsze od zwykłych, są jednak bardziej komfortowe i znacznie bardziej estetyczne - oczywiście są też droższe, ale moim zdaniem to opłacalny wydatek. Jakby co, to w Krakowie takie aparaty zakładają w gabinecie ORTODONTICA http://ortodontica.pl - mają świetnych specjalistów i miłą obsługę, warto do nich zajrzeć.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij