Czy impanty mają szansę stać sie powszechne

 1. Coraz więcej słyszy się o implantach. Udoskonala się technika a jednocześnie my sami stajemy się coraz wygodniejsi, myślę więc, że implanty mają duże szanse. Ja sądzicie?

 2. Nie ma na to szans - to jest zbyt droga usługa. Jaki procent społeczeństwa na nią stać? Nie ma takiej opcji, żeby implanty były u nas powszechne. Ludzie szukają tańszych rozwiązań.

 3. Według mnie nie realne, chyba, że implanty znacząco stanieją

 4. Implanty to droga inwestycja, ale jak ktoś ma pieniądze, no to nie widzę problemu. Wiem z doświadczenia, że brzydkie zęby mogą skutecznie blokować kontakty towarzyskie itd. Ja akurat mam zrobione tylko licówki, ale od razu inaczej na siebie patrzę.

 5. Ja już robiłam sobie implant. Jestem bardzo zadowolona, czuję duży komfort w ustach. Ładny i zdrowy uśmiech to podstawa. Jeżeli ktoś chciałby poczytać o Odent, gdzie zrobili mi implant, to tu mają swoją ofertę http://odent.pl/oferta/implantologia_o10/ . Wybielałam również zęby u nich. I również super wyszło.

 6. Myślę, że tak. Mają w sumie mnóstwo zalet, są nie tylko sposobem na piękny, ale i ZDROWY uśmiech. Zapobiegają zanikowi kostnemu, chronią sąsiednie zęby... i praktycznie żadnych wad! No, może jedną - cenę :P tourmedica.pl/ceny/implanty-zebowe/ Jak widać, taka średnia to 3 tysiące. Może dlatego nie są jeszcze aż tak popularne... Ale z drugiej strony - mają służyć na stałe, więc nie dziwi mnie ich cena.

 7. Ja też uważam, że implanty będą stawać się coraz popularniejsze. Szczególnie te zębowe. Taką tendencję już widać wokół. Polecam publikację Implant Masters Poland na temat implantów: http://implantmasterspoland.pl/aktualnosci/kazdy-ma-szanse-na-usmiech Medycyna jest dla ludzi i ta estetyczna też, więc myślę, że dużo osób będzie chciało z niej korzystać w przyszłości.

 8. Implanty są coraz tańsze i najtrwalsze. Coraz więcej osób z nich korzysta. Za implant płacisz tylko raz i masz święty spokój do końca życia. Sama mam 2 implanty i czasami zapominam, że to nie moje zęby :)

 9. Inwestując w dobre implanty - inwestujemy we własne zdrowie i dobre samopoczucie. Nie są to rzeczy na których warto oszczędzać. To nie tylko przejaw wygody i kaprysu estetycznego, ale w wielu przypadkach konieczność, dlatego lista osób posiadających je stale rośnie. Więcej na temat implantów jak i samej technologii opisujemy na naszym blogu http://www.medykdent.pl/blog/ Podane informacje są poparte naszą wieloletnią praktyką lekarską, dlatego możemy stwierdzić, że zainteresowanie nimi stale rośnie.

 10. Implanty mają szansę stać się powszechne, jednak ich cena z pewnością jeszcze długo będzie stanowić barierę w tej kwestii. Koszty zależą od wielu czynników i cena takiej samej usługi może być bardzo różna. Często lepiej skorzystać z oferty gabinetów stomatologicznych mniejszych miast, gdzie doświadczymy usług na takim samym poziomie jednak w dużo mniejszej cenie - http://agadyn.pl/oferta

 11. A jaka macie opinię o licówkach?

 12. Mają bardzo długą żywotność - wiele zależy również od rodzaju licówki ponieważ są tańsze oraz droższe. Mocniejsze oraz słabsze.
  Ja zdecydowałam się na założenie ponieważ miałam bardzo słabe zęby. Trochę sama doprowadziłam do tego stanu ponieważ paliłam papierosy oraz piłam kawę. Przez to wdała się próchnica, zęby były żółte Dodatkowo trochę krzywe.
  Licówki zakładałam tutaj w Krakowie
  https://studiose.med.pl/licowki-porcelanowe/ - na ich stronie jest dobry opis tego jak się je zakłada. Polecam poczytać.
  Nie jest to mały koszt ale za to możesz się cieszyć prawdziwie hollywoodzkim uśmiechem.

 13. Póki co implanty są jeszcze dość drogie więc tak naprawdę nie są w zasięgu każdego pacjenta. Wiadomo jednak, że proces wstawiania implantu może być dość skomplikowany, poza tym dochodzą jeszcze profesjonalne materiały itp więc to wszystko składa się na cenę. Jeśli chcielibyście wstawić dobre implanty to zerknijcie na ofertę gabinetu Doktor Świątkowskiej https://stomatologiaswiatkowska.pl/implantologia-stomatologiczna .Tu możecie skorzystać z profesjonalnych usług dotyczących praktycznie wszystkich zabiegów na zębach w tym właśnie wstawiania implantów.

 14. Myślę ze coraz więcej osób będzie robiło implanty.To po pierwsze bardzo estetycznie wygląda no i spokój na resztę życia.więc jeśli ktoś ma mozliwości to jak najbardziej.Warto też zanim się zdecydujemy na implanty zrobić odpowiednie prześwietlenie przykładowo pantomogram. Bardzo dobrze robią w Warszawie w pracowni Diagdent. z tego co wiem mają kilka placówek.Ja byłam w dzielnicy Włochy. Bardzo miłe panie wszystko szybko załatwiłam .

 15. hjeka

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij