Czy istnieją wcierki estrogenowe na bazie roślin?

 1. Dzień dobry.
  Od lat walczę z wypadającymi włosami.Boję się wcierek typu loxon, gdyż w pierwszej fazie leczenia powodują one wypadanie włosów.Niepokoję się również co stanie sie z włosami po jego odstawieniu.
  Konieczne jest u mnie zastosowanie wcierek estrogenowyc-wspominał o tym mój lekarz rodzinny, nie dodając nic więcej). Czy nie lepsze będą wcierki z estrogenami Cz
  Jak często stoy pomogą też wcierki dla kobiet Vichy i jak często je stosować?
  Mam podwyższoną bardzo prolaktynę i leczę ją od dłuższego czasu.
  Serdecznie dziękuję za pomoc.

 2. Jedyną wcierkę zawierającą estrogeny, którą znam to Alpicort E. Wydawana jest wyłącznie na receptę i trzeba ją stosować pod kontrolą lekarza.
  Wcierki należy stosować tak długo, aż nie wyeliminujemy przyczyny wypadania włosów. Oprócz wcierek potrzebne jest odpowiednie oczyszczenie skóry (np. Lotion Oczyszczający MonRin), pobudzenie mikrokrążenia stosowanie odpowiednich szamponów ewentualnie suplementy diety jeżeli jest taka potrzeba. (Potrzebne są badania). W razie wątpliwości proszę o kontakt: ewacognac@op.pl

 3. Hej dziewczyny. Podobnie jak autorka tematu mam ogromne problemy z wypadaniem włosów. Są one regularne, ale też czasowe (wiem, dziwne). Przez 2-3 miesiące lecą strasznie. Następnie... przerwa. A potem problem wraca. Niespecjalnie ufam chemii. Próbowałam na przestrzeni lat trochę preparatów. Efekty mizerne. Mam pytanie, bo postanowiłam postawić na naturę, czy któraś z Was stosowała któreś z tych ziół: https://porostwlosow.pl/ziola-na-porost-wlosow.html ? Czy można je ze sobą łączyć. Albo czy mają jakiejś skutki uboczne?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij