Czy ktoś słyszał o kubku magnetycznym Tianci?

 1. Mam pytanie, czy ktoś z tu obecnych na forum może testował kubek biomagnetyczny Tianci?

 2. Hej, też szukam info na temat tego kubka, opis producenta brzmi świetnie, tylko czy to aby znajduje potwierdzenie w rzeczywistości?

 3. W innym wątku ktoś napisał o kubku magnetycznym, nie wiem czy to to samo. Może się ktoś wypowie.

 4. Tak, kubek biomagnetyczny to to samo co magnetyczny. Ogólnie mówiąc, dzięki układom magnesów zawartych w kubku woda wlewana do niego zostaje namagnesowana. Ma to bardzo pozytywne skutki dla naszego organizmu, Ja na przykład walczę z bezsennością.

 5. A jakiej firmy jest ten kubek, to jakiś chiński wynalazek? Rzeczywiście działa to na Ciebie? Co się tam takiego dzieje, że działa pozytywnie na nasz organizm?

 6. Wiem, że firma Meridian (polska firma) ma w swojej sprzedaży taki kubek. Moja koleżanka kupuje z tej firmy suplementy diety i ostatnio mi mówiła, ze ten kubek pojawił się jako nowość. Zaciekawił mnie temat tego kubka, ale jest dość mało opinii o nim.

 7. Pewnie dlatego jest mało opinii, bo to nowość, ale za jakiś czas powinno się pojawić więcej.

 8. Ja jestem na etapie testowania, liczę że za jakiś czas odczuję pozytywne sutki picia namagnesowanej wody, bo koleżanki z pracy tak się tym kubkiem zachwycały, że aż sama go zamówiłam. Póki co piję kilka dni z niego wodę, ale jestem cierpliwa ;)

 9. Ja już stosuję go chwilę i odczuwam bardzo pozytywne skutki. Mam dużo więcej energii dzięki temu namagnesowaniu, często zdarzało się tam, że nie miałam ochoty rano wstać, teraz nie mam już z tym problemów i wydaje Mi się, że poprawiło Mi się trawienie, ale to już moja taka subiektywna ocena.

 10. Jak poprawia się trawienie, to Mi by się bardzo przydał, bo mam z tym problem, odzywiam się zdrowo, a waga stoi w miejscu.

 11. Spróbuj tego kubka, to naprawdę fajny gadżet. Woda poddawana procesowi chlorowania, filtrowania, czyli ta którą pijemy na co dzień jest martwa, więc niewiele nasz organizm z niej czerpie, a ta namagnesowana ma przywróconą naturalną energię i działa naprawdę korzystnie na nasz organizm. Używam tego kubka od kilku miesięcy i jestem mega zadowolona!

 12. No już zamówiłam kubek i czekam aż Mi przyjdzie. Mam nadzieję, że Mi pomoże ;)

 13. Dziewczyny, ten kubek o którym piszecie jest firmy Meridian, tak? Chcę go kupić, ale muszę się upewnić, czy to ten sam, który wy używacie ;)

 14. Tak, chodzi o kubek firmy Meridian ;)

 15. Ciekawy wątek dotyczący tego kubka, rzeczywiście opis producenta brzmi świetnie, zastanawiam się tylko, na ile sprawdzi się w praktyce. Zamówiłem go narzeczonej w ramach prezentu urodzinowego, bo ma bzika na punkcie zdrowego trybu życia i wszystkiego co ze zdrowiem związane. Jak się nie spodoba, najwyżej tydzień spania na kanapie ;)

 16. Jak ostatnio odwiedziłam moją koleżankę, która sobie kupiła ten kubek to dała mi się z niego napić. Woda rzeczywiście inaczej smakowała, lepiej, smaczniej. Ciekawi mi co się takiego tam się zadział. Niby woda po namagnesowaniu odzyskuje jakąś naturalną energię i właściwości, więc może to jest właśnie to.

 17. coś w tym może być. Ja wiele czytałam o terapii magnetycznej i brzmi to obiecująco.

 18. Terapię magnetyczną wykorzystuje się w leczeniu wielu problemów zdrowotnych więc, na pewno magnesy mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie.

 19. Bardzo ciekawi Mnie temat wpływu tego namagnesowania na nasze zdrowie. Czy móglby się ktoś wypowiedzieć, jakie pozytywne skutki odczuł na sobie po stosowaniu tego kubka...?

 20. Piję wodę z tego kubka już kilka miesięcy i przede wszystkim poprawiła mi się przemiana materii, nie miewam problemów z zaparciami, lepiej też sypiam i mam wiece energii w sobie, a pamiętam że po inne lata często dopadała mnie jesienna apatia.

 21. U mnie pierwszym objawem był smak.Nie bardzo lubię herbaty i zwykłą wodą,bo mi nie smakują, ale jak się zaparzy herbatę w tym kubku to ma się wrażenie, że jest ona taka miękka, czysta, bez posmaku chloru itp.Oprócz tego to nie mam zaparć.

 22. Dziekuję za odpowiedź, no to rzeczywiście same zalety tego kubka ;) Sprawię sobie na Mikołajki, albo podpowiem mężowi ;)

 23. Te kubki to jedna wielka ściema , i oszukiwanie naiwnych ludzi .

 24. Kubek z pokrywką za 110 zł. To jedne wielkie złodziejstwo, i nabijanie ludzi a naiwni w to wierzą.

 25. Czemu uważasz, że jest to jedna wielka ściema? Bardzo dużo osób zanim podleje kwiaty wlewa wodę do butelki, czy konewki i czeka dzień, dwa, uważają, że woda odstana jest lepsza dla kwiatów, a wiesz czemu? Bo magnetyzm ziemski ją namagnetyzował, przez co zrobiła się bardziej miękka i szybciej dotrze do komórek rośliny ją nawodni. To samo robią magnesy zawarte w kubku, tylko wielokrotnie szybciej i nie trzeba czekać całego dnia, żeby napić się zdrowej wody, a nie takiego shitu z kranu. Taka miękka woda szybciej dotrze do naszych komórek. Więc zanim cokolwiek będziesz komentował/a to zastanów się czy aby na pewno masz racje.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij