Czy ktoś słyszał o kubku magnetycznym Tianci?

  1. Zdecydowanie obniża potencję, czuję się zrelaksowany i śpię o wiele lepiej. Te kubki są/były używane przez chińskich żołnierzy...zwiększa ich wydajność w akcjach.

  2. Witam. Stosuje ten kubek od ponad roku i jedno mogę powiedzieć, ze smak wody jest zupełnie ale to zupełnie inny niż wody z kranu. Mąż ma ohydna wodę z kranu w swojej pracy i kiedyś wziął go na przetestowanie. Po 20min leżakowania wody w kubku, woda nadawała się do picia i była nawet smaczna. Uważam, że kubek TianCi naprawdę zmienia strukturę wody. Polecam. Mój kubek jest chiński.

  3. Witam. Stosuje ten kubek od ponad roku i jedno mogę powiedzieć, ze smak wody jest zupełnie ale to zupełnie inny niż wody z kranu. Mąż ma ohydna wodę z kranu w swojej pracy i kiedyś wziął go na przetestowanie. Po 20min leżakowania wody w kubku, woda nadawała się do picia i była nawet smaczna. Uważam, że kubek TianCi naprawdę zmienia strukturę wody. Polecam. Mój kubek jest chiński.

  4. Tak stosowałam ten kubek i muszę powiedzieć, ze woda zupełnie inaczej smakuje i wygląda. Pijąc te wodę widać na ściankach kubka pęcherzyki. ? Mąż kiedyś wziął bo do pracy gdzie woda z kranu była ochydna, nadał jej do kubka i po 20 min wypił. Był zdziwiony jej dobrym smakiem. Polecam.

  5. Tak stosowałam ten kubek i muszę powiedzieć, ze woda zupełnie inaczej smakuje i wygląda. Pijąc te wodę widać na ściankach kubka pęcherzyki. ? Mąż kiedyś wziął bo do pracy gdzie woda z kranu była ochydna, nadał jej do kubka i po 20 min wypił. Był zdziwiony jej dobrym smakiem. Polecam.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij