Czy labioplastyka jest konieczna? !

 1. Przez jakieś 4,5 lat mam powiększone wargi sromowe.
  Mama chcę mnie zarejestrować do ginekologa,i żebym miała operację! A ja nie chcę !
  Przez tyle lat to mam i do tej pory nic mi się nie stało,przyzwyczaiłam się do tego , że to mam! :)
  Czy konieczna jest ta labioplastyka?
  I czy mama ma prawo mnie zmusić do operacji ? Jeśli ja nie chcę ?

 2. Jeśli nie chcesz, to nikt nie ma prawa Cię zmusić.
  Ja natomiast chcę się poddać takiej operacji.. nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie przerośnięte wargi dają o sobie znać... przesuszenie, ból. Jest to już nie do zniesienia. A o seksie w ogóle nie będę wspominac.
  Zastanawiam się nad tą opcją: http://www.uroda.medicover.pl/home/ginekologia-estetyczna/, czy może macie jakieś doświadczenia z tym szpitalem ??

 3. Hmm, fajna opcja, ale trochę za daleko mam;/
  Ja raczej zastanawiałam się, czy nie zrobić tego zabiegu w prywatnej klinice doktora Knakiewicza. Z tym, że chyba wolałabym, żeby doktor Monika mi wykonywała ten zabieg, wiadomo, kobieta kobiete zrozumie bardziej...

 4. Wszystko zależy czy dla danej osoby jest to problem. Bo jeśli taka budowa powoduje ból albo stany zapalne to lepiej raz na zawsze pożegnać się z tą kwestią. Moja przyjaciółka miała podobny problem i zdecydowała się na zabieg. Labioplastyka wcale nie jest taka straszna, ale trzeba wybrać odpowiednie miejsce. Ona zdecydowała się na to http://cashmire.pl/oferta/ginekologia-estetyczna/plastyka-warg-sromowych/ i sie nie zawiodła. Musiała zrobić sobie małą wycieczkę, bo jest ze Śląska, ale mówi, że było warto. Już teraz intymne problemy praktycznie w ogóle jej nie dotyczą. A sam zabieg i opiekę przed i po nim wspomina miło, bez jakiejś traumy. A to ważne, bo chyba każda kobieta przed labioplastyką będzie zestresowana. Z tego co mi wiadomo - niepotrzebnie. Poza tym zdrowie na wiele lat jest ważniejsze niż strach

 5. Nikt nie ma prawa Cię zmusić, ale ja bym na Twoim miejscu udałabym się do lekarza, by zasięgnąc jego opinii. Może okazać się, że w przyszłości zbyt duże wargi sromowe mogą być problemem. Jeśli jesteś ze Skoczowa lub okolic to odwiedź http://alfamedycyna.pl/skoczow/szpital/oddzial-ginekologii-estetycznej/labioplas... Naprawdę warto ;)

 6. Oczywiście, że nikt nie może Cie do tego zmusić! Jeśli Tobie to nie przeszkadza ani nie powoduje dolegliwości bólowych to ok. Niemniej jednak warto zasięgnąć konsultacji lekarza. Ja przeszłam labioplastykę ze względu na to,że źle się z tym czułam a przerost powodował ból przy uprawianiu sportów oraz seksie. Skonsultowałam swoje dolegliwości z doktorem Pawłem Szychtą i zdecydowałam się na zabieg u niego w klinice Wilmed.

 7. Labioplastyka przede wszystkim na zapewnić komfort. Jeśli nie czujesz potrzeby takiego zabiegu to nie rób. Mnie ta wada bardzo przeszkadzała więc po pewnym czasie namysłów udałam się do Tomasza Mierzwińskiego z Bona Dea na operację. Nie żałuję swojej decyzji, teraz czuję się dużo lepiej, efekt jest rewelacyjny.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij