Czy okres może opóźniać się po chorobie?

  1. Od ok. pół roku mój okres wreszcie zaczął pojawiać się w miarę regularnie. Koniec/początek miesiąca, między 30 a 02. Tydzień przed planowanym okresem złapałam dość mocne przeziębienie i brałam leki przez ok. półtorej tygodnia (wit. C od 3 do 6 tabletek dziennie). Miesiączka spóźnia mi się już ok. tydzień. Piersi bolą od kilku dni, ale już przechodzi, a okresu nie widać. Przeczytałam, że wit. C może nieco opóźnić okres i chciałabym spytać, czy to możliwe? Ciążę wykluczam.

  2. Choroba może rozregulować organizm zwłaszcza jeśli brałaś antybiotyk, witamina C chyba raczej nie, chyba że w jakiś kolosalnych dawkach, ale nie przypuszczam żebyś takie brała. Myślę że zrób test ciążowy, a jeśli jesteś pewna że to nie ciąża to poczekaj jeszcze chwilę.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij