Czy ona jest w ciązy?

 1. Witam. Piszę, ponieważ martwię się o moją dziewczynę i chodzę zestresowany tym wszystkim okropnie.
  12 marca - W dzień owulacji (według kaledarzyka mojej dziewczyny) bez zupełnego zastanowienia postanowiliśmy spróbować jak to jest tam w środku pochwy... Członek wchodził bardzo płytko. W pewnym momencie gdy wykonywalem ruchy w przód i w tył poczułem jakbym był bardzo blisko wtrysku, lecz nie doszło do niego, ale balem się że mogłem dostać kropelkowania, tzw. Preejakulatu. Zestresowani ta sytuacja postanowiliśmy, że zakupimy tabletkę EllaOne - antykoncepcja po stosunku. Tabletka została przyjęta jakieś 7-8 godzin później.
  Moja dziewczyna w nocy tego samego dnia miała objawy typowe, czyli ból podbrzusza, nad ranem biały, gesty śluz w pochwie. Objawy pojawiały się jeszcze przez kilka dni. Od tamtego czasu jakieś 2-3 razy było jej niedobrze, lecz nie było to w godzinach porannych, parę razy pobolal brzuch. Po 2 tygodniach powiedziała że dostała okres. Dostała go podobno 2 dni wcześniej niż pokazywał kalendarzyk - 26 marca. Okres był nietypowy, dlatego że był bardzo skąpy. Teraz nie pamięta już, czy bolał ja brzuch, ale chyba bolał, lecz nie tak mocno jak zwykle. Od tamtej pory dziś mija już 4 i pół tygodnia. 2 dni temu miała nie przespaną noc, ponieważ uczyła się, spała około 4 godzin. W ciągu dnia strasznie zaczęła się pocic i było jej gorąco. Pielęgniarka powiedziała że ma podwyższone ciśnienie. Gdy wczoraj penetrowalem ja palcami dość ostro to po orgazmie dostała krwawienia z pochwy. Miała trochę zaczerwienione majtki, a pod wieczór dostała silnego krwawienia z nosa...
  Krwawienie z nosa dostała też wczoraj wieczorem i dziś rano... Temperatura jej organizmu mierzona termometrem bezdotykowym wynosi około 38 stopnii. A ciśnienie jest niskie. Od 2 dni czuje się osłabiona i senna. Martwi mnie ta krew z nosa. Nigdy nie krwawila, lecz niedawno przestała palić papierosy i czasem wzięła tabletkę do ssania Nicorette. Nie paliła dużo, raczej 2-3 papierosy dziennie. Czasem wcale.
  Co do zmian na brodawkach pierdiowych nic nie zaobserwowała.
  Przejmuje się tym wszystkim i chodzę zestresowany bo zaraz wszystkie objawy czytając w internecie utożsamiam z ciążą...
  Jesteśmy jeszcze bardzo młodzi...
  Być może ten brak snu i zmęczenie było spowodowane nieprzespana nocą... Nie jestem pewny czy tabletka zadziałała, ale powinna, ponieważ moja dziewczyna nie wymiotowala po niej, i miała objawy takie jak na ulotce więc teoretycznie się przyjęła. Do kolejnej miesiaczki zostało 8 dni według kaledarzyka.
  Proszę o uspokojenie mnie i pomoc. Nie mogę przez to normalnie funkcjonować...
  Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.

 2. Może tak więcej testów ciążowych mojaowulacja.pl/testy-ciazowe-kasetowe/ i ginekolog? to nie boli

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij