Czy to może być ciąża? Pomocy!

  1. Witam, chciałabym opisać tu konkretnie swój przypadek, gdyż bardzo martwię się, że to może być ciąża, a tyle już się naczytałam, że nie wiem w co wierzyć...

    Otóż: między 5 a 8 listopada (niestety nie pamiętam dokładnie kiedy ) odbyłam stosunek z chłopakiem bez zabezpieczenia - właściwie spenetrował on pochwę zaledwie kilka razy i wysunął członek, zanim doszło do wytrysku wewnątrz. Cały akt trwał może kilkanaście sekund, choć nie wiem czy ma to znaczenie. Przeważnie mój cykl miesiączkowy trwa 29 dni. W październiku dostałam okres 13. dnia, więc powinnam go dostać 10 listopada, ale on przyszedł 14 listopada. Mam wrażenie, że wyglądał inaczej niż zazwyczaj - trwał normalnie, bo pięć dni. Przez pierwsze trzy dni był mniej obfity niż zawsze, a czwartego i piątego dnia pojawiały się już brunatne plamienia - jak zwykle. Z tym że pierwszego dnia zaobserwowałam na podpasce coś jakby skrzep, ale bardziej gładkie i duże, koloru czerwonawo-różowego.

    Od kilku dni czuję się nieswojo - mam huśtawki nastrojów, bardzo często mi zimno (szczególnie w stopy i dłonie, choć innym domownikom nie), dziś bardzo bolą mnie piersi (sutki są bardzo wrażliwe na dotyk). Czy ciąża jest w moim przypadku możliwa?

    Proszę o powstrzymanie się od umoralniania mnie - wiem, że postąpiłam bardzo nierozsądnie i na pewno już tego nie powtórzę Bardzo proszę o odpowiedzi.

  2. Nie jestem lekarzem ani jasnowidzem ale myślę, że w ciąży nie jesteś. Jak masz wątpliwości kup sobie test za 10 zł i się na pewno uspokoisz. Nie każda miesiączka musi wyglądać tak samo. 4 dni spóźnienia to granica normy, też bym się tym nie przejmowała. A dolegliwości mogą być objawem infekcji albo kłopotów z tarczycą. Nie mniej pomyśl o antykoncepcji jak chcesz takich nerwów po raz kolejny uniknąć. Tu masz info w temacie, poczytaj http://antykoncepcjanamiare.pl/jakie-sa-rodzaje-antykoncepcji/ wybierz wspólnie z lekarzem najlepszą dla Ciebie metodę.

  3. Przecież takie rzeczy załatwia się za pomocą testów , a potem w gabinecie u ginekologa , a nie na forum , litości , Nikt z nas nie powie ci dokładnie czy jesteś w ciąży czy nie

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij