czy to prawda ze marihuana

  1. czy to prawda ze marihuana leczy depresje lub lsd ??

  2. Wiesz co nigdy o tym nie słyszałam więc nie wydaje mi się. Z tego co wiem, to na depresje pomaga taka terapia https://www.centrum-psych.pl/oferta/terapia-poznawczo-behawioralna/. Zresztą psychoterapeuta będzie wiedzieć najlepiej co pomoże a co nie. To on jest specjalistą

  3. Nie wiem jak jest z depresją ale mi bardzo pomagają np.olejek z konopi na moje dolegliwości związane z neuralgią która nie pozwala mi normalnie funkcjonować . Dzięki niemu mogę jakoś normalnie funkcjonować , z czego jestem bardzo zadowolona. Używam go do dawna i widzę ogromną zmianę . Mam swój sklep w którym kupuję takie rzeczy https://konopmed.pl/ , maja tam także inne produkty na bazie marihuany leczniczej może akurat trafisz coś co Tobie pomoże .

  4. Coraz więcej mówi się właśnie w tej tematyce. Jeżeli mógłbym podrzucić Wam coś od siebie to zdecydowanie byłaby to ta stronka: https://nasionamarihuany.pl/indoor/ Możecie za jej pośrednictwem zamówić nasiona marihuany. Bez obaw - posiadanie oraz ich zakup są legalne w naszym kraju ;) Ja zdecydowałem się na skorzystanie z oferty tej strony i jestem bardzo zadowolony.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij