czy to prawda ze marihuana

  1. czy to prawda ze marihuana leczy depresje lub lsd ??

  2. Wiesz co nigdy o tym nie słyszałam więc nie wydaje mi się. Z tego co wiem, to na depresje pomaga taka terapia https://www.centrum-psych.pl/oferta/terapia-poznawczo-behawioralna/. Zresztą psychoterapeuta będzie wiedzieć najlepiej co pomoże a co nie. To on jest specjalistą

  3. Nie wiem jak jest z depresją ale mi bardzo pomagają np.olejek z konopi na moje dolegliwości związane z neuralgią która nie pozwala mi normalnie funkcjonować . Dzięki niemu mogę jakoś normalnie funkcjonować , z czego jestem bardzo zadowolona. Używam go do dawna i widzę ogromną zmianę . Mam swój sklep w którym kupuję takie rzeczy https://konopmed.pl/ , maja tam także inne produkty na bazie marihuany leczniczej może akurat trafisz coś co Tobie pomoże .

  4. Coraz więcej mówi się właśnie w tej tematyce. Jeżeli mógłbym podrzucić Wam coś od siebie to zdecydowanie byłaby to ta stronka: https://nasionamarihuany.pl/indoor/ Możecie za jej pośrednictwem zamówić nasiona marihuany. Bez obaw - posiadanie oraz ich zakup są legalne w naszym kraju ;) Ja zdecydowałem się na skorzystanie z oferty tej strony i jestem bardzo zadowolony.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij