Czy znacie tego stomatologa?

  1. Cześć, jestem z Olsztyna i szukam sprawdzonego stomatologa. Od znajomych słyszałam o dr Klaudiuszu Rojku, czy ktoś miał z nim styczność? Niestety moje zęby wymagają korekty i poszukuję dentysty, po którym nie będzie potrzeby poprawek uzębienia. Jeśli ktoś może kogoś polecić z Olsztyna, to będę bardzo wdzięczna.

  2. Mogę Ci polecić dr.Urbanowicz świetny specjalista stomatolog, uśmiechnięta i pełen profesjonalizm :) Polecam tutajhttps:/ranking.abczdrowie.pl/s/Stomatolog/olsztyn :)

  3. Z własnego doświadczenia polecam gabinet stomatologiczny http://litynscy.pl/. Posiadają ponad 40 letnie doświadczenie w leczeniu zębów, jest to firma rodzinna. Pracują tutaj specjaliści z dziedziny nowoczesnej stomatologii. Każdy zabieg wykonują na bardzo wysokim poziomie posiadają zaplecze nowoczesnych sprzętów

  4. Mieszkam od niedawna w Łodzi i powiem tak - wybór dentystów jest naprawdę ogromny. Testowałam kilka gabinetów i nie wszędzie otrzymywałam usługę na takim poziomie, na jakim bym oczekiwała. Najlepiej w tym całym teście wypadł jeden gabinet, http://kuzminscystomatologia.pl/ gdzie mogłam liczyć na fachową pomoc.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij