czy zwykłe zmniejszenie ilości jedzenia wystarczy by schudnąć?

 1. Witam, 3 tygodnie temu rozpącząłem dietę przy wadze 87kg udało mi się zrzucić wagę do 84kg. Jem ciemne pieczywo, czasem biegam i jeżdzę na rowerze piję ok 1l wody gazowanej. Mniejszą porcję obiadów oraz owoce. Co mam poprawić aby scudnąć do września do wagi 75kg? polecacie jakieś sublementy diety wspomagające odchudzanie?

 2. Hej,
  Przed chwilą pisałam prawie to samo w innym temacie   ;) jeżeli chodzi Ci o naprawdę skuteczny spsoób na schudnięcie, to wypróbuj dietę paleolityczną. Ja spróbowałam i polecam, zdecydowanie najlpsza dieta spośród tych, które stosowałam. Podobno mozna schudnąć do 10 kilogramów miesięcznie. Ja schudłam trochę mniej,a le i tak jestem zadowolona. Na diecie paleo nie doścignął mnie także efekt jojo, ani nawet to głupie stawanie wagi w miejscu,z którym nie umiałam sobie poradziź.
  Także ze swojej strony polecam wypróbować :)

 3. na czym polega bo opisy w necie są denne

 4. Generalnie chodzi o to, żeby jeśc tak ja ludzie z paleolitu ;) Wiem, że brzmi dziwacznie, ale to właśnie oni najabrdziej naturalnie i to oni jedli tak, jak to jest zaplanowane w łańcuchu pokarmowym ;)
  W skórcie: je się duuuzo mięsa i ryb. Nie ważne jaki gatunek - je sie zarówno dób jak i tłustą wieprozwinę. Do tego warzywa i owoce. Posiłki powinno się przyrządzać tak aby uległy jak najmnijeszej obróbce - gotowanie, gotowanie na parze, pieczenie, grillowanie/
  Trzeba zrezygnować z cukru, słodyczy, soli, chleba, pieczywa, makaronów, kasz, ryzu, ziemniaków - są to produkty wysokaloryczne.
  Wazen jest też, aby dieeta składała się z ekologicznych produktów - poszukaj warzyw z upraw eko, mięso lepiej kupić w sklepach ze zrową żywnością. Dieta ma również charakter diety oczyszczającej.
  :) pozdrawiam

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij