Czym jest Antynadwaga?

  1. „Antynadwaga” dr med. Andrzeja Kondratyuka jest rozszerzeniem ubiegłorocznej publikacji „20 kroków do zdrowia”. „Antynadwaga” przynosi sporo informacji popartych badaniami naukowymi, w tym antropologicznymi, o funkcjonowaniu organizmu człowieka, jego reakcjach na składniki dawnej i współczesnej diety. Jednocześnie autor promuje dietę wahadłową, jako najbardziej zbliżoną do sposobu odżywiania się człowieka, „wypracowanego” przez ewolucję.
    W odróżnieniu od standardowych diet, program odżywiania wahadłowego łączy w sobie sprawdzone elementy większości diet odchudzających, nie zawiera przepisów, dawek, kalorii. Skuteczność programu została sprawdzona na ok. 2000 pacjentów - dieta jest z powodzeniem wykorzystywana przez wiele lat, menu skonstruowane jest tak, aby nie myśleć o prawidłowości i zasadach odżywiania się, ponieważ z założenia wyklucza możliwość złego połączenia produktów. Szybkość procesów metabolicznych nie ulega zahamowaniu po zakończeniu kuracji.
    Mimo koniecznych odwołań do terminów i zjawisk medycznych, książka napisana jest lekkim językiem, często pełnym humoru. Połyka się więc ją na jeden raz, chociaż w kontekście poruszanej tematyki, może nie jest to najlepsze

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij