Darmowe konsultacje z endokrynologiem!

 1. Podrzucam, bo do endokrynologa ciężko się dostać, a czasem są jakieś wyniki pilne do skonsultowania, to będzie jak znalazł. :) Dziś i jutro można bezpłatnie konsultować się z endokrynologiem na eDoktor24
  Do lekarza trzeba się odzywać pod link, który podają u siebie na fejsie:
  https://www.facebook.com/eDoktor24/photos/a.500785533360590.1073741828.494471627... :)

 2. Jeżeli chodzi o endokrynologa, to warto skonsultować się z kliniką Psychomedic, mają bardzo dobrych specjalistów, można się rejestrować 7 dni w tygodniu. Ja zawsze sprawdzam wcześniej poszczególnych lekarzy w sieci, jest sporo portali, gdzie można znaleźć opinie na temat poszczególnych specjalistów.

 3. sylwia4012, , napisał(a):

  Jeżeli chodzi o endokrynologa, to warto skonsultować się z kliniką Psychomedic, mają bardzo dobrych specjalistów, można się rejestrować 7 dni w tygodniu. Ja zawsze sprawdzam wcześniej poszczególnych lekarzy w sieci, jest sporo portali, gdzie można znaleźć opinie na temat poszczególnych specjalistów.

  Ja też ze swojej strony mogę polecić tych specjalistów. Mają wiedzę, doświadczenie i dobre podejście do każdego pacjenta. Z resztą nie bez powodu cieszą się w sieci tyloma dobrymi opiniami - wystarczy sobie tylko poczytać. Dzisiaj znalezienie dobrego specjalisty wcale nie jest takim łatwym zadaniem.

 4. hej

 5. Jeśli mamy problemy z tarczycą to koniecznie musimy szukać dobrego endokrynologa. Niekoniecznie na NFZ, w końcu tego specjalistę odwiedza się raz na jakiś czas a liczy się mocno jakość leczenia i doświadczenie specjalisty, dokładna diagnostyka. Ja mam to wszystko w Warszawie w przychodni KEN, jestem pacjentką dr Lewandowskiej. Jako pierwsza tak mi dobrała leki, że wreszcie mam TSH w normie, nie skacze mi a poziomy hormonów są na zadowalającym poziomie, Skończyły się objawy, schudłam wreszcie. Dobrze zainwestowane pieniądze naprawdę.

 6. Co do endokrynologa to tutaj http://stylogic.pl/jakie-badania-moze-zlecic-endokrynolog/ macie dobry artykuł w tym temacie. Powie wam w jakich okolicznościach warto się do niego udać, jakie objawy mogą świadczyć o tym że macie problem z funkcjonowaniem gruczołów wydzielania wewnętrznego. Warto przeczytać.

 7. Muszę wybrać się w końcu do lekarza...

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij