Daylette a Auglavin - prosze o odpowiedź

  1. Dzień dobry.
    Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Daylette 3 mg + 0,02 mg. Od wtorku (dziś jest piątek) muszę stosować antybiotyk Auglavin 875 mg + 125 mg (dwa razy dziennie jedna tabletka) Czy ten antybiotyk wpływa na obniżenie skuteczności Daylette?
    Chciałabym też zapytać o preparat Clotrimazolum. W niedzielę wieczorem i pon rano użyłam tego preparatu z powodu otarć miejsc intymnych. W ulotce jest napisane że po stosowaniu trzeba odczekać 5 dni, bo może on uszkadzać prezerwatywy. Rozumiem że 5 dni minie w sobotę rano (od ostatniego stosowania preparatu, które miało miejsce w poniedziałek?) i od tego momentu można bezpiecznie stosować prezerwatywy, bez obaw o ich uszkodzenie? Bardzo prosze o szybką odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź, ponieważ to dla mnie ważne a niestety nie mam możliwości skontaktowania się z moim lekarzem.

  2. Cześć, miałam podobny problem, ale znalazłam odpowiedź na jednym serwisie: chpl.com.pl/charakterystyka-produktu-leczniczego-Auglavin-23116586-51295105-.html

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij