Dekoracje wnętrz

  1. Ciekawe propozycje. Ja niedawno swój salon urządzałam. Na fb znalazłam fanpage Pracownia Sznurka i stamtąd zamówiłam okręgły dywan i kolorowe poduszki na kanapę. Bardzo ładne są, ręcznie robione. Teraz oglądam się za naklejkami na ścianę chce, by na ścianie było naklejone drzewo a zamiast listków miejsca na ramki ze zdjęciami

  2. Fajna strona, można z niej czerpać inspiracje.

  3. W kwestii dekoracji wnętrz najlepiej zdać się na profesjonalistów. Przynajmniej wiadomo, że mają jako takie poczucie estetyki i nie zostawią człowieka brzydkim, ponurym mieszkaniem ;)
    Kilka osób wspomniało wcześniej w tym kontekście o architektach - i bardzo słusznie, bo wiele biur projektowych oferuje opracowanie szczegółowej koncepcji urządzenia wnętrza. Sam korzystam z takich usług i aż się nie mogę doczekać, kiedy wizualizacje przygotowane przez PSW staną się rzeczywistością :!:
    Na http://pswarchitektura.pl/biuro-projektowe-pracowania-architektoniczna/architekc... znajdziecie więcej szczegółowych informacji, gdybyście kiedyś potrzebowali.

  4. Dużo ciekawych rzeczy do domu znajdziesz w sklepie meblowym https://www.mebleblackart.pl/ ja ogólnie korzystam z niego kiedy tylko jest to możliwe. Meble Poznań bardzo mi się podobają i chce wymienić wszystkie w domu właśnie na ich produkty.

  5. Plakat to zawsze dobry pomysł aby ożywić wnętrze. Jeśli nie macie pomysłu na wybór plakatu to polecam rzucić okiem na https://www.galeriaplakatu.com/plakaty/wedrowiec-ponad-morzem-mgly-plakat . W ofercie tego sklepu internetowego znajdziecie też wiele innych, oryginalnych propozycji.

  6. Moim zdaniem każdy ma inny gust i to właśnie nim trzeba kierować się przy aranżacji wnętrz. Mi osobiście bardzo podobają się między innymi skóry na podłogach. Zresztą widziałam, że takie skóry można zakupić na stronie https://www.dutchhouse.pl/tekstylia/skory .

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Więcej opcji

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij