Dentysta-Dolny Śląsk- Jelenia Góra

  1. Witam,
    Ostrzegam przed Stomatologią Bez Bólu w Jeleniej Górze, ceny kosmiczne a nawet zębów wyleczyć nie potrafią. Trafiłam do dr Kamila Turka (przyjmuje w KCM CLINIC) i szczerze polecam !! Żałuję, że wcześniej mnie nie leczył, musiałam tylko płacić za poprzednie błędy lekarzy ze stomatologii bez bólu.

  2. Jeśli chodzi o Dolny Śląsk polecam jedną klinikę w Raciborzu: http://implanty-bieleccy.pl/o-nas/. Nawet jak ktoś mieszka kawałek od Raciborza warto dojechać. (nawet z Anglii specjalnie do nich przyjeżdżają). Specjalizują się w implantach i odbudowie dziąseł. Są według mnie cudotwórcami, znam kogoś komu odmienili DOSŁOWNIE odmienili życie. Polecam.

  3. Z własnego doświadczenia polecam gabinet stomatologiczny http://litynscy.pl/. Posiadają ponad 40 letnie doświadczenie w leczeniu zębów, jest to firma rodzinna. Pracują tutaj specjaliści z dziedziny nowoczesnej stomatologii. Każdy zabieg wykonują na bardzo wysokim poziomie posiadają zaplecze nowoczesnych sprzętów

  4. Nie znam tych gabinetów, ale na Śląsku mamy sporo dobrych stomatologów. Mi zależało żeby trafić do jak najlepszego który się podejmie leczenia moich zębów. Nie tylko one ale i dziąsła miałam w fatalnym stanie, zaniedbania z dzieciństwa się odzywały i zła dieta. Nawet dobra higiena na wiele się już nie zdawała. Dowiedziałam się, że naprawdę dobry jest gabinet http://endo-medica.pl/ w Tychach. pracują tam dr Mariola i Janusz Terleccy, stomatolodzy z doświadczeniem i ogromną wiedzą. Zakres usług bardzo szeroki, od leczenia zachowawczego, przez stomatologię estetyczną do chirurgii i implantologii. Jeśli szukacie na Śląsku naprawdę dobrych stomatologów i macie problemy z zębami to lepiej jak to Endo-Medica na pewno nie traficie. Na wizytę można się dość szybko umówić.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij