Dentysta Łódź

  1. Dziewczyny! Gdzie w Łodzi znajde dentyste u ktorego nie zabule az 500zl za plombe?

  2. No nie. Stawki nie są aż takie wysokie. No chyba,że chodzi o leczenie kanałowe. Wtedy leczenie takie jest o wiele droższe i musisz zrozumieć, że zapłacisz więcej.
    Na ulicy Kurczaki jest dobry gabinet. Laser dent: http://laserdent.com.pl/ . Sama mam ogólnie dobre uzębienie ale rok temu zakładali mi tam plombę i nic mnie nie bolało. Wszystko sie dobrze trzyma. Będę musiała się tam na dniach wybrać na konsultację. Żeby zobaczyli czy wszystko jest ok.

  3. ja swoje zęby leczyłem w tej klinice http://ezdent.pl/ wyrywałem tam ósemkę i plombowałem kilka popsutych więc polecam, bo cenowo nie wyszło tragicznie, a jak ktoś się tam dłużej leczy to też ceny są i mniejsze :) dlatego bardzo sobie chwalę tym bardziej że podejście do pacjenta jest bardzo ludzkie, a o takie coś mi chodziło :)

  4. Polecam dr Łaszkiewicza i dr Jegiera z http://ultimed.com.pl/ . Wykonują zabiegi stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki, leczenia kanałowego (mają mikroskop na wyposażeniu), chirurgii. Słyszałam o nich same pozytywne opinie, więc myślę, że warto się zapisać. Wizyty staną się przyjemnością, a nie stresem ;)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij