Depresja czy nerwica?

 1. Z depresją to raczej do psychologa na terapię... Im szybciej tym lepiej. Dobrym wyborem może być poradnia psychologiczna Empatio we Wrocławiu. Poczytaj o nich więcej na stronie https://psycholog-ms.pl/ . Sądzę, że taka terapia dużo Ci da.

 2. Z depresją należy walczyć . I zawsze szukać pomocy u dobrego terapeuty. Moja znajoma leczyła się w ośrodku Medox https://medox.org.pl/ Tam maja bardzo dobrych specjalistów i ona jest bardzo zadowolona z leczenia.

 3. Zawsze możesz skorzystać z pomocy psychologa online https://www.joannamielniczuk.pl/w-terapia-krotkoterminowa.html
  Zawsze warto korzystać z pomocy specjalistów. A tu są bardzo zaangazowani.

 4. Nie warto szukać pomocy na forum. Depresja jak i nerwica nie leczona niesie za sobą poważne skutki, radzę nie zwlekać bo to samo nie mija, trwa latami zżerając nas od środka. tylko psychiatra tutaj pomoże, z okolic Bydgoszczy polecam http://family-med.pl/

 5. Oczywiście wizyta u psychologa jest bardzo ważna, jeśli czujesz, że tego potrzebujesz to udaj się tam :) Nad pewnością siebie i swoim samopoczuciem możesz też popracować po prostu czytając o tym i odnosząc się do wskazówek, na przykład tutaj jest dużo na ten temat - https://uwolnijpewnoscsiebie.pl/

 6. Tak czy inaczej warto wybrać się do specjalisty. W takim przypadku nie ma przecież żartów. O różnych rodzajach dostępnych terapii poczytacie na stronie https://poznanie-psychoterapia.pl/oferta/ .

 7. Na pewno idzie to w parze ze sobą..

 8. Moim zdaniem, niezależnie od tego czy to nerwica, czy depresja potrzebujesz pomocy. Sama nie dasz sobie rady z takim stanem, dlatego polecam Ci odwiedziny u dobrego psychoterapeuty, który nie tylko zdiagnozuje problem, ale jeszcze pomoże Ci sobie z nim poradzić. Ja akurat męczę się z powodu nerwicy, ale odwiedzam regularnie doktora Dariusza Rudasia i jestem zadowolona z pierwszych postępów. Czuję się coraz lepiej. Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicy - nie ma lepszego specjalisty.

 9. Nerwice i depresje często zaczynają się nagle...wystarczy malutki impuls i trach...u mnie np. zapłonem okazały się tabletki antykoncepcyjne po których wpadłam w straszne stany depresyjne i nawet odstawienie nie pomogło bo później zaczęły się dziwne napady lękowe, które też wg mnie nie wynikały z żadnych konkretnych sytuacji (oczywiście na terapii chyba dotarłam i przeanalizowałam wszystkie ew źródła powstania takich problemów ale konkretnego źródła nigdy w sumie nie znalazłam) i dopadały mnie wszędzie: w domu,tramwaju, w sklepie, na uczelni, na imprezie etc. a z czasem tak przybrały na sile że aż w pewnym momencie zupełnie nie byłam w stanie nawet podnieść się z łóżka... Pomogła terapia u psychologa, na spotkania chodziłam przez rok, jednak z każdym kolejnym czułam sie o wiele lepiej.
  Dodatkowo warto zainteresować się działaniem oleju konopnego https://cbdmed.pl/produkty/olej-konopny-5-hempoil-500mg-cbd/ Który również ma dobre działanie na organizm pod kątem uspokajającym.

 10. Ja z własnego doświadczenia polecam takie miejsce jak ośrodek psychoterapii i pomocy psychologicznej Pomarańczowe Ja: http://www.terapiapoznan.pl/ . Tam bardzo mi pomogli uporać się z depresją i nerwicą.

 11. Najlepiej skonsultować się z psychiatrą. Nie ma co leczyć się na własną rękę.

 12. bez względu na to czy to nerwica czy już początki znacznie poważniejszej choroby jaką jest depresja jedno jest pewne - nie warto zwlekać i jak najszybciej udać się do dobrego specjalisty. Ja mieszkam we Wrocławiu i tu szczerze polecam poradnię Rymkiewicz System https://olgarymkiewicz.pl/oferta/psychoterapeuta-i-psychoterapia-wroclaw/#psycho... . Indywidualne podejście do pacjenta, nowoczesne metody leczenia, dużo wsparcia, empatii i zrozumienia. Pacjent z każdą wizytą czuje się silniejszy i jest w stanie współpracować z terapeutą co przekłada się na stan samopoczucia i zdrowia.

 13. Cokolwiek to jest, czy depresja czy nerwica, szybko reaguj, żeby nie było gorzej. Teraz psychologowie stacjonarnie raczej nie przyjmują, ale na spokojnie możesz online za pomocą platformy avigon porozmawiać z psychologiem, poczujesz się lepiej.

 14. To prawda na pewno żadnych sygnałów nie powinno się lekceważyć zwłaszcza gdy są regularne i co najgorsze nie pozwalają normalnie funkcjonować. Zacznij spokojnie od obserwacji siebie, pomyśl może o takim wyjeździe SENSO http://www.sensopsychologia.pl/psychoterapia/3/psychoterapia-indywidualna na indywidualnych spotkaniach dziewczyny nie oceniają, a raczej słuchają - dokładnie właśnie słuchają. Pozwalają się wygadać i wspólnie ustalić przyczyny takich a nie innych emocji i nad nimi zapanować. Wszystko zaczyna się w naszych głowach dlatego czasami trzeba poszerzyć perspektywę i spojrzeć na siebie z nowego punktu widzenia

 15. Jeśli czujecie że nie radzicie sobie z problemami dnia codziennego, nie macie siły wstać z łóżka, nic was nie cieszy, to nie czekajcie aż was stan się pogorszy tylko jak najszybciej udajcie sie do psychologa, który wam pomoże. Ja polecam usługi pani doktor Joanny Leny Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena-lipin/psycholog-psychoterapeuta-terapeuta... . To doświadczona psychoterapeutka, która będzie wam w stanie pomóc, i to nawet zdalnie, czyli prowadząc z wami terapię online. Pani doktor to wspaniały człowiek, który chce i potrafi pomóc nawet w najtrudniejszej sytuacji. Im szybciej zgłosisz się do niej tym lepiej dla ciebie.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij