Depresja czy nerwica?

 1. Z depresją to raczej do psychologa na terapię... Im szybciej tym lepiej. Dobrym wyborem może być poradnia psychologiczna Empatio we Wrocławiu. Poczytaj o nich więcej na stronie https://psycholog-ms.pl/ . Sądzę, że taka terapia dużo Ci da.

 2. Z depresją należy walczyć . I zawsze szukać pomocy u dobrego terapeuty. Moja znajoma leczyła się w ośrodku Medox https://medox.org.pl/ Tam maja bardzo dobrych specjalistów i ona jest bardzo zadowolona z leczenia.

 3. Zawsze możesz skorzystać z pomocy psychologa online https://www.joannamielniczuk.pl/w-terapia-krotkoterminowa.html
  Zawsze warto korzystać z pomocy specjalistów. A tu są bardzo zaangazowani.

 4. Nie warto szukać pomocy na forum. Depresja jak i nerwica nie leczona niesie za sobą poważne skutki, radzę nie zwlekać bo to samo nie mija, trwa latami zżerając nas od środka. tylko psychiatra tutaj pomoże, z okolic Bydgoszczy polecam http://family-med.pl/

 5. Oczywiście wizyta u psychologa jest bardzo ważna, jeśli czujesz, że tego potrzebujesz to udaj się tam :) Nad pewnością siebie i swoim samopoczuciem możesz też popracować po prostu czytając o tym i odnosząc się do wskazówek, na przykład tutaj jest dużo na ten temat - https://uwolnijpewnoscsiebie.pl/

 6. Tak czy inaczej warto wybrać się do specjalisty. W takim przypadku nie ma przecież żartów. O różnych rodzajach dostępnych terapii poczytacie na stronie https://poznanie-psychoterapia.pl/oferta/ .

 7. Na pewno idzie to w parze ze sobą..

 8. Moim zdaniem, niezależnie od tego czy to nerwica, czy depresja potrzebujesz pomocy. Sama nie dasz sobie rady z takim stanem, dlatego polecam Ci odwiedziny u dobrego psychoterapeuty, który nie tylko zdiagnozuje problem, ale jeszcze pomoże Ci sobie z nim poradzić. Ja akurat męczę się z powodu nerwicy, ale odwiedzam regularnie doktora Dariusza Rudasia i jestem zadowolona z pierwszych postępów. Czuję się coraz lepiej. Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicy - nie ma lepszego specjalisty.

 9. Nerwice i depresje często zaczynają się nagle...wystarczy malutki impuls i trach...u mnie np. zapłonem okazały się tabletki antykoncepcyjne po których wpadłam w straszne stany depresyjne i nawet odstawienie nie pomogło bo później zaczęły się dziwne napady lękowe, które też wg mnie nie wynikały z żadnych konkretnych sytuacji (oczywiście na terapii chyba dotarłam i przeanalizowałam wszystkie ew źródła powstania takich problemów ale konkretnego źródła nigdy w sumie nie znalazłam) i dopadały mnie wszędzie: w domu,tramwaju, w sklepie, na uczelni, na imprezie etc. a z czasem tak przybrały na sile że aż w pewnym momencie zupełnie nie byłam w stanie nawet podnieść się z łóżka... Pomogła terapia u psychologa, na spotkania chodziłam przez rok, jednak z każdym kolejnym czułam sie o wiele lepiej.
  Dodatkowo warto zainteresować się działaniem oleju konopnego https://cbdmed.pl/produkty/olej-konopny-5-hempoil-500mg-cbd/ Który również ma dobre działanie na organizm pod kątem uspokajającym.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij