Dieta 1000 kalorii

1. Hej. Ja zaczęłam od wczoraj jutro rano się zwarze, a kolejny raz za miesiąc, moze mnie kusic nie bedzie, zeby wejsc na wage ;) ciekawe jak mi pójdzie ;) trzymajcie kciuki ;P byłam niecały miesiac na diecie proteinowej i schudłam nawet 4 kg, ale niestety przez problemy zdrowotne, i zero koncentracji przez białko musialam przerwac i mam nadzieje ze dieta 1000-1200 kcal jakos na mnie zadziała. Mam 17 lat.3 razy w tygodniu cwicze po 45 min, robie co dwa dni brzuszki. Mam 156 cm wzrostu i waże ok 55 kg, jak myslicie? przy takim szkolnym trybie życia ile moge schudnac? i co proponujecie brac dpo szkoly? w porze obiadowej? ale nic wymyslnego . ;)

2. No ja jestem podobnych wymiarów ;) heh ciekawe ile schudniemy, ja od poniedziałku na diecie ;) może jakas doświadczona osóbka nam odpowie

3. bonnie54 co ćwiczyłaś?też bym chciała schudnąć z ud jakoś nie mam pomysłu.myślałam,że może bym mogła zacząć biegać,ale brakuje mi mobilizacji;(

4. do madzius 1602:
    ja skaczę na skakance i robie jeszcze trochę innych ćwiczeń na nogi, takie różne podnoszenie nóg itd, cięzko wytłumaczyć jak to wygląda, ale jak wpiszesz w google to napewno się wyświetlą takie ćwiczenia ;) no i na dodatek dodam że bardzo ciężko jest mi wyszczuplić nogi ;( już bym chyba wolała z brzucha chudnąć niż z nóg. aa i też spaceruję codziennie około 5 km. dzisiaj tez juz jestem po godzince ćwiczeń.

5. czesc dziewczyny, ja po 2 tyg cwiczen i po 5 dniach na diecie waze 2,7 kg mniej , po tym abs8min na brzuch, zauwazylam iz brzuch mi sie podniosl, juz nie jest taki brzydki i ladnie sie ksztaltuje, mysle, ze po kolejnych 2 tygodniach bedzie jeszcze lepiej, polecam Wam te abs, to 8 min codziennie , na poczatku jest troche ciezko i na drugi dzien zakwasy, ale po 3 dniach juz jest wszystko ok ;d

6. witajcie ja dzis koncze diete kopenhacka nie bylo wesolo ale dalam rade schudlam 4 kg ;-) teraz waze 82.5 przy wzroscie162wiec mala kuleczka ze mnie ;-) zbieram opinie na temat tej diety czy ja polecacie bo chcialabym kontynlowac to co zaczelam aby w czerwcu miec 6 z przodu ;-) co polecacie do jedzenia i jak gotowac zeby trzymac sie ilosci kalorii kupilam wlasnie grilla elektrycznego zeby miesko i warzywka grillowac przechodzilam juz przez gotowanie na parze -ochyda a i czy macie jakis krem na ujedrnianie bo widze ze mi brzuszek wiodczeje ;-(

7. dieta 1000 kcal jest bardzo fajna, jesz co chcesz tylko,ze w ograniczeniu do 1000 kcal,zyc nie umierac.

8. Akacja ja tez polecam ta diete i jestem w podobnej sytuacji co ty bo mam 163 cm wzrostu i waze teraz 80.5 ale trzy tygodnie na diecie wiec juz mam prawie 3 kg mniej. Moze waga nie leci w zastraswzajacym tempie, alelepiej powoli a skutecznie. A jedzonko no coz trzeba kombinowac zeby sie nie znudzilo. Ja np jem duzo salatek i nielacze ziemniakow z miesem itp. a i w ogole odstwilam cukier, pieczywo(jem tylko chrupkie lub wafle ryzowe), unikam makaronu, nie jem masla i smaze na malo tluszczowej florze do smazenia. A moze sie powymieniamy jakimis przepisami to moze ulatwi sprawe? Aha no i troche wiecej spaceruje po za aktywnoscia do ktorej zmuszaja mnie dzieci :) A to moj dzisiejszy przepis: Kapusta pekinska, puszka tunczyka w wodzie(nie w oleju), 1 czerwona cebulka, zolta lub czerwona papryka, seler naciowy, moze byc tez pomidor, ale nie koniecznie zalezy od smakow i jesli ktos chce to lyzka majonezu. Proporcje skladnikow wedlug uznania. Naprawde pyszne i sycace :) Smacznego!

9. cwiczenia bez diety, podobnie dieta bez cwiczen mija sie z celem,powodzenia.

10. Hej witam wszystkich .Waze 50 kg przy wzroscie 158 nigdy w zyciu nie stosowałam zadnej diety .Nigdy tez nie odmawiałam sobie niczego , jadłam o kazdej porze i zawsze na maxa :) . To cud ,ze wygladam jak wygladam z moich obliczen wynika , ze dziennie jem około 3000 tys kacl . Nie uprawiam tez zadnych sportow jedynie w ogrodku pracuje ,ale tego sportem nazwac się nie da ... A teraz sobie pomyslałam ze fajnie byłoby schudnąc ,tak 45 kg zeby wazyc i np. czy gdybym jadła tak jak dotychczas , oprocz kolacji to bym schudła ?? ? Bo wtedy bym miała 2000 tys kacl :) czy to tak nie działa ?

11. Tylko niestety niektorzy musza odpuscic sobie bardzo aktywny wysilek fizyczny. Mialam operacje na kolano i jedyna rzecza jaka moge teraz robic to spacery w umiarkowanym tempie, spokojna jazda na rowerze i to tez nie za dluga, no i cwiczenia kolana. Nietety aerobik czy bieganie musza troche poczekac. Zgadzam sie ze dieta polaczona z cwiczeniami jest jak najbardziej zdrowa i efektywna, ale uwazam ze lepszy jakikolwiek ruch niz siedzenie w fotelu. Dlatego zaraz sie zbieram i zmykam na spacerek zanim sie rozpada :) pozdrawiam

12. Ja jak zjem tylko te 1000 kalorii to nie mam na nic siły ... Co robic ? jestem juz 3 dzien na tej diecie i nie wyrabiam ,nie mam siły nawet na brzuszki czy jakis sport jak wracam z pracy to jestem tak zajechana(sorki za wyrazenie) ze ide odrazu spac ... ,ale musze pociągnąc na tej diecie minimum 1 mies moze dam rade . Mam tylko 5 kg do zgubienia :) Dziewczyny a wy tez miałyscie takie obiawy na początku czy mi to przejdzie ? Organizm musi się przystosowac czy poprostu ta dieta nie jest dla mnie ?? ? aha i wszyscy się ze mnie smieją bo strasznie mi burczy w brzuchu hehe i tez nie wiem co z tym zrobic ehhh... Pozdrawiam serdecznie ...jak wam idzie czytam te wasze wypociny :) juz od 3 dni własnie i to dzięki wam postanowiłam rozpocząc diete... :)

13. ja na tej diecie czuje sie bardzo dobrze, cwicze godzine codziennie, ostatni posilek przed 18. rano 8 godzin w szkole, ale jakos daje rade, dobrze bedzie ;>

14. hm a długo juz jeste na tej diecie ?? ? masz juz jakies sukcesy :) Nio ja się nie poddaje ... Musze do wakacji zjechac 5 kg a jak dam rade to 7 :) Czy sama dieta bez ćwiczen przyniesie jakies efekty ? A czy na tej diecie mozna jesc słodycze ? tak aby się zmiescic w 1000 kalorii oczywiscie ? Nie wazne co się je byle by było 1000 kalorii ... Tak ?

15. też się za bardzo nie znam ;D ale wydaje mi się, że skoro to jest dieta to te produkty które spożywamy powinny być zdrowe i takie żebyśmy się mogły nimi najeść. Myślę że bez sensu było by zjadanie dwóch tabliczek czekolady dziennie(około 1000 kcal). ja staram się jeść warzywa, owoce. i dzisiaj też już jestem po godzince ćwiczeń ;) ) nawet jeść mi się już nie chce.

16. ja jem wszystko, nawet pozwalam sobie niekiedy na awalek ciasta drozdzowego, jakies paluszki, kawalek czekolady.

17. Mi juz 3 dzien własnie mina mam nadzieje ze nic nie rusze , lodowke omijam szerokim łukiem . I wkoncu czuje się dobrze mam jakis przypływ energii ... :) Najgorsze chyba za mną nawet jesc mi się nie chce ... az sobie zrobie serie brzuszkow teraz :) dopiero po tygodniu diety się zwaze ... I napisze wam ile mi się udało i czy wogole udało zrzucic chociaz 1 kg . :) a i poł bedzie dobrze :)

18. 5 dzien na diecie mija jest coraz lepiej , czuje się swietnie ... i od jutra zaczynam biegac bo mam mase energii , chciałam od początku ale nie dałabym rady od jutra zaczynam 6 -cio tygodniow plan Pumy i wierze e mi się uda :) Dziewczyny co tu tak cicho słomiany zapał minął , hallo jest tam kto ?? ?

19. CZESC ja zaczelam w poniedzialek ale sobote i niedziele sie przygotowywalam tzn liczylam kalorie ale niestety popoludniami bylam w gosciach i oczywiscie slyszalam -ale jak to mojego ciasteczka nie zjesz-ale od poniedzialku trzymam sie regulaminu nie jest mi jakos strasznie zle bo w piatek skonczylam diete kopenhadzka i ciesze sie ze moge urozmaicic sobie troche jedzonko no i te 5 posilkow ;-) zauwazylam jednak ze lepiej mi jak sobie uloze jadlospis wczesniej i sie go trzymam bo np. jak nadchodzi pora przekaski i mam do wyboru pare obcji to mam problem tak wiec postaram sobie ulozyc jadlospis na nastepny tydzien i sie go trzymac ;-) pa pa zwaze sie dzisiaj to napisze jak sie waga trzyma po kopenhadzkiej

20. a ja warz 45kg przy wzroscie 1558 i mam cudowna figure, a wy sie odchudzajcie hhehehe m to nie potrzebne wcale hehehe ale 1000kcal nie polecam wcale, ciezka diet i ały cas sie głodna hodzi- cos okropnego, ja pomieszalam sobie 2 diety, kapuscian i 1000 kcal, tzn na obiad codziennie jadłam kapuste i w ciagu nia tez, ale robiła tak zeby mie nie przekkraczała 1000 kcal, wsumie ok 500 kcal jadłam dniowo i coddziłam najedzona i bez efektu jojo pprostu czesto jem kapuste na obiad a teraz do tego polecam

21. a loczenie non stop kalori strasznie meczy...;/

22. jak sie nie potrzebujesz odchudzac wiec po co Ty ttutaj na tym forum ? po prostu nie pisz : > a Twoje teorie sa jakies bledne, doucz sie , pozdro.

23. nie szkoda ci czasu patka069?to forum jest dla zainteresowanych w temacie a ty nie pomagasz ani sobie ani nam;-(

24. patka069, 30 marca 2010, 13:26
    a ja warz 45kg przy wzroscie 1558 i mam cudowna figure, a wy sie odchudzajcie hhehehe m to nie potrzebne wcale hehehe ale 1000kcal nie polecam wcale, ciezka diet i ały cas sie głodna hodzi- cos okropnego, ja pomieszalam sobie 2 diety, kapuscian i 1000 kcal, tzn na obiad codziennie jadłam kapuste i w ciagu nia tez, ale robiła tak zeby mie nie przekkraczała 1000 kcal, wsumie ok 500 kcal jadłam dniowo i coddziłam najedzona i bez efektu jojo pprostu czesto jem kapuste na obiad a teraz do tego polecam

Ile ty dziecko masz lat ?? A w ogóle to sobie myślę że to jakiś zakompleksiony chłopczyk pisze bo przecież dziewczyny takich błędów nie robią!! Chłopcze do szkoły i ucz się a nie wagaruj!!

25. ratunku mam napad glodu;-(wciagam wszystko co moge zlapac

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij