Dieta 1000 kalorii

1. no trzymamy kciuki :D :) ja omijam wage :D zważe się za miesiąc bo nerwicy dostaje jak widze, ze np nic nie schudlam albo 0,5 kg

2. aj widzialam dzis piekna sukienke taka jak bym akurat potrzebowala na chrzciny mlodego-a wiec mam motywacje schudne bedzie nagroda(tylko musze znalesc jakiegos jelenia ktory mi ja kupi ;-) wlasnie jeden sie przetoczyl przez pokoj ide na polowanie ;-) pa pa

3. dziewczyny a czy myślicie, że czarne spodnie- rurki, elegancka tunika, ładny obcasik, do tego jakieś dodatki , ale nie takie błyszczące tylko jakiś łańcuszek, itp, czy tak wypada pójść na wesele? dodam że to jest wesele mojej siostry. napewno nie założe sukienki bo bedzie widac moje grube łydki. spodni na kant też nie lubię, są mało sexowne i źle się w nich czuję. Prosze pomóżcie. Nie chcę się tam wygłupić lub ośmieszyć własnym strojem. Jestem młoda- mam 18 lat i chcę na tyle wyglądać, nie chcę wyglądać na +10 lat. :( czytałam trochę posty na innych forach i tam dziewczyny pisały że spodnie to nie jest dobry pomysł :(

4. proponuje dużo bransoletek na reku do łańcuszka. Jedna rzecz musi byc podkreslona;D w tym wypadku ręce. Modne teraz są. ;)

5. dzięki Zosiu :) napewno skorzystam z Twojej rady :) myślisz że tunika , rurki i obcasik będą odpowiednie ?? oczywiście takie eleganckie postaram się wybrać.

6. tak tak ;) no jestem od ciebie rok mlodsza wiec mniej wiecej wiem o co chodzi ;D, ja zazwyczaj podkreslam w takich sytuacjach dekold, lub rece, wtedy zakładam cos prostego, nawet eleganckiego, a do tego albo na szyji rewolucja, albo na reku ;) :D

7. myslalam troche nad twoim pytaniem bonnie54-moim zdaniem powinnas zainwestowac w dobra bielizne sciagajaca (NAPRAWDE CZYNI CUDA)i wtedy zalozyc sukienke dluga ale za to z ciekawym dekoldem podejrzewam ze masz sie czym pochwalic ;-) lub 3/4 rozkloszowana ale dopasowana w talii w fajny letni wzorek ciesz sie soba nie ukrywaj podkresl to co lubisz i nie biesz siebie strasznie na powaznie ,duzy usmiech to obowiazkowy dodatek buty na obcasie konieczne.glowa do gory biust do przodu jesli nie mozesz wygladac jak modelka z wybiegu nie staraj sie nia byc na sile bac fantazyjna fikusna jestes mlodziutka mozesz pozwolic sobie na odrobine szalenstwa ;-) odslon troche ciala.a swoja droga jest jeszcze troche czasu wiec czwiczymy i przestrzegamy diete ja tez bo w czerwcu mam dwa wazne wydarzenia.

8. dzięki Wam bardzo dziewczyny ! ;) :) fajnie że mi doradziłyście :) nie poddawajmy się, do czerwca jeszcze trochę czasu więc wykorzystajmy go. Myślę że ćwiczenia też są bardzo ważne, oczywiście dieta też, ale żeby skóra była ładna i ciało też, to trzeba ćwiczyć :) kiedyś niecierpiałam ćwiczyć, teraz już to polubiłam.

9. hej dziewczyny :)
    mam straszny problem, pewnie jak większość z was....mój wzrost to 170 i ważę 79kg!! ostatnio ważyłam 72-75 a teraz tyle mi się utylo. Nie dość, ze czuję się fatalnie z tą wagą to jeszcze wychodzę za mąż we wrześniu.W sukni ślubnej nie chce wyglądać jak beczka, a niestety teraz tak jest bo najbardziej w oczy rzuca się mój brzuch. Niektórzy są tzw. grubej kości ale nie mają aż takiego, to mój największy kompleks.W każdym ubraniu źle się czuję,z powodu brzucha, ciężko mi kupić spodnie w których nie widać mi połowy tyłka.A chyba najbardziej dołujące jest to jak wszystkie fajne bluzeczki są w rozmiarze UNIWERSALNY a ja już się nie mieszczę w L.
    Wiem że muszę coś ze sobą zrobić, bo moje samopoczucie jest niskie, szczególnie spada wtedy, kiedy ktoś mówi o mnie jakbym ważyła z 120 kg.
    Bardzo ciężko mi jest sobie czegokolwiek odmówić, uwielbiam chrupki, fast-foody, chociaż wiem że to bobma kaloryczna! Od dziś chcę zastosować dietę 1000 kalori, tylko boję się że mój zapał zginie po 2 dniach. Jeśli jest ktoś kto ma też tak jak ja tyle do zrzucenia to dajcie znać bo sama nie dam rady

10. ja jestem na diecie kopenhaskiej od 2 dni,nie jest źle.po jej skonczeniu przechodze na diete 1000kal :P
    tez mam troche do zgubienia 160 i 63 kg;/ ale musze do 55 schudnąc, bo niestety moj duzy biust troche wazy;d
    pozdrawiam,zycze wytrwalosci! :)

11. hej dziewczyny, witam Was po dluzszej przerwie, ja obijalam sie do niedzieli bez cwiczen i diety, poniewaz po swietach troche sie pochrowalam i nie mialam sily na nic, ale od dzis juz dietka i cwiczenia. musze zrzucic ten wstretny brzuchol, choc moj chlopak mowi, ze jest sliczny ;D i chce schudnac 8 kg do wakacji, czy mi sie uda to nie wiem , bede juz spelniona kiedy na wadze bede miala 5 z przodu ;d , nie zalamujcie sie, bedzie dobrze, schudniemy i bedziemy sliczne, a tak poza tym , to dziewczyny nie zalamujcie sie, dziewczyna nie moze byc az taka chuda, myslicie ze chlopakie na takie leca? ;d chca miec za co zlapac, komiczna sytuacja zlapac dziewczyne za tylek a tam kośc ogonowa ;D.

12. ja mam do zrzucenia 8 kg najlepiej do czerwca, ale nie wiem czy jest to realne, jak myslicie? i jakie ciwczenia do tego? żeby najlepiej zrzucic?;>

13. ja tez mam do zrzucenia 8 kg! ;d ja cwicze abs 8 min codziennie na brzuch, nogi i tylek, plus 30 brzuszkow i 50 zwyklych sklonow raz do jednej i drugiej nogi i 20 takich innyhc no i skacze 15 min na skakance ,a Wy jakie cwiczenia macie?;>

14. wiecie co, czy jest to możliwe, że jedzac mało, ale no jadłam obiad ze 2 razy taki niepełny, no i duzo strasznie musli z mlekiem schudłam 1,5 kg?! przez tydzien? z takimi srednimi cwiczeniami po 15 minut na rowerku lub airwalker'ze?! nie ograniczałam do 1000, bo jadłam nawet wiecej, a jak na poczatku (czyli 3 dni) ograniaczałam kcal do 1000 to zawsze było ok 1100 kcal, bo musialam wypuic moj zdrowy napoj energetyzujący Green-up ;D

15. dzisiaj rano zważyłam się i dokładnie zmierzyłam :) postanowiłam że za 48 dni dopiero stanę na wagę i się znowu zmierze ;) mam nadzieje, że w końcu po raz pierwszy mi się uda ;) A do tego zaczynam prowadzic pamiętnik ;) i będę opisywała dzień po dniu, i o moich strasznych myślach o fast foodach i innych , może w koncu to mnie podbuduje ;)

16. ja tez sie dolacze :) w sumie od po swietach trzymam sie 1000kcal i ok 15 minut cwiczen plus 15 minut tanca dziennie :) mam 170cm wzorstu, ostatnio wazylam sie w piatek i mialam 63 kg, moj cel nr 1- zmiescic sie w sukienke na wesele ktore jest na poczatku maja i wysmuklic nogi. W moim przypadku to oznacza ze przydaloby sie z 5kg mniej i to glownie z pupy i bioder... Po tym weselu tez bede walczyc dalej bo chcialabym po raz kolejny podjac walke z cellulitem... trzymam kciuki za Was, a Wy trzymajcie za mnie :)

17. Tak czytam i czytam i widze że to jednak działa! - takie wsparcie płynace z forum z grupy :) Ja musze zrzucic jakies 10kg, dzisiaj rano miarka się juz przebrała i oto chyba chodziło taki "kopniak na zapęd". Wystarczyło jedno zdanie wypowiedziane przez męża: o drugi podbródek ci się robi, ha, ha, ha. KONIEC! Nigdy chudzielcem nie byłam ale od ostatniego lata to mi włąśnie 10 kg przybyło i jest ciężko, a w czerwcu ślub siostry. Raczej tych wszystkich kilogramów do tego czasu nie zrzucę ale im więcej się da tym lepiej, reszta później. Motywacja jest, zakupy odpowiednie zrobione i od dzisiaj zaczynam dietę 1000 kalorii. Licze na Wasze wsparcie w trudnych chwilach bo wiem że na pewno nadejdą :)

18. a i oczywiście wyciągam rower z piwnicy i bieganie z koleżanką!!!

19. cześć Dziewczyny ! dziś 11 dzień odchudzania , czyli zbliżają sie dwa tygodnie . ;) teoretycznie jestem na diecie 1000 kcal , jednak jezeli zdarzy mi się zjeść trochę więcej , to niiic. czasami też jem mniej , niż 1000 kcal dziennie . w pierwszych dniach , nie mogłam przestać myśleć o słodyczach ;) ale teraz kompletnie mnie już do nich nie ciągnie , mimo , że to dopiero 11 dzień . poza tym nie jem dużo pieczywa , a jak już jem , to jedynie ciemne . a jak Wam idzie ? :) ( achaa , zapomniałabym - schudłam jak narazie ponad 2 kg :) ) powodzenia !

20. wazyłam sie dzisiaj i mam 61(od niedzieli waga taka sama) i sie zdolowalam bo wierzylam ze chociaz 1kg bedzie mniej (podobno na poczatku waga leci szybciej)... licze na to ze to stad ze bardzo duzo cwicze (pojawil mi sie jakis zarys miesni na brzuchu i udach) i poprostu przybylo miesni ktore waza wiecej...

21. Cześć dziewczyny schudłam 3 kg w 15 dni jestem generalnie na decie 1000 kcal, ale raz jest to 600-1000 kcal potem 1200-1400 kcal i tak w kółko, nie jem nic po 17.30, no czaem się zdarza tak jak wczoraj o godz.20.30 zjadłam 5 delicji= 250 kcal, wtedy wyszło mi ogółem 1200 kcal na dzień. Obowiązkowo 7 wysokich szlaknek przegotowanej wody=1,5l, Jem wszystko co popadnie tylko do 1000kcal i do 17.30 Mam 170cm waże teraz 60kg wczesniej to było 63-64kg, a po powrocie z Anglii 68kg ale widocznie odpuchłam, bo nieodchudzałam się. Przed Anglią wazyłam 57 kg i chcę do tej wagi wrócić. Pozdrawiam i 3mam kciuki

22. kurde dziewczyny, w ogole nie trzymam sie diety i przez 3 dni nie cwiczylam, a wszystko przez ten glupi okres. az boje sie wchodzic na wage , pewnie wrocila mi ta waga co mialam przed odchudzaniem, ech.

23. Hej laski :) dołączam dzisiaj do waszego grona :)
    Byłam już na diecie 1000 i schudłam 7kg. Warzyłam 55 kg i czułam się cudnie :) Niestety gdy skończyłam szkołę zaczął dopadać mnie efekt jojo i na dzień dzisiejszy warzę 66 kg/172cm!!!
    Do dzisiaj nie mogę w to uwierzyć!!!Nie ma na mnie usprawiedliwienia-jadłam po prostu z nudów a w zasadzie obżerałam się!!!Najbardziej kuszą mnie słodycze i świeży chleb z masłem...

Postanowiłam coś ze sobą zrobić ponieważ w lipcu wychodzę za mąż!!!Mój I cel to62 kg a potem zobaczymy :)
    Postanowiłam wziąć się za siebie ponieważ w lipcu wychodzę za mąż

24. Poza tym muszę pokazać narzeczonemu ze potrafię!!! Cały czas się kłócimy bo mówię jaka to ja jestem gruba a potem i tak napadam na słodycze lub inny zakazany owoc!!!Nie potrafię się powstrzymać...

Bardzo chcę się zmienić, powiem wam że jest ze mną do tego stopnia źle że czasem nie wychodzę z domu bo się wstydzę, i unikam sypiania z lubym:/ Przecież to chore a ja na prawdę chcę tego ślubu i dać mu szczęście na jakie zasługuje...

Proszę 3majcie kciuki a ja będę za was :)

25. Hej dziewczynki
    jestem tutaj nowa ale pochwalę się Wam moimi osiągnięciami od 1 lutego do 31 marca czyli 2 miechy zgubiłam 22 kilogramy ćwiczenia dieta i udało się przy wzroście 160 cm ważyłam 84 (po3 cesarkach) a teraz 62 laska jestem tylko że zaczynam jeść normalnie pocieszam się że lato idzie i że dam rade nie podjadać
    ;)

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź

Odpowiadasz jako: Gość

mamZdrowie.pl logowanie

Nie masz konta? Zarejestruj się

Zapomniałeś hasła?

Zamknij

mamZdrowie.pl szybka rejestracja

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestrując się akceptujesz Regulamin serwisu.

Zamknij

mamZdrowie.pl przypomnienie hasła

Masz już konto? Zaloguj się

Zamknij